Sestdiena, 24. Februāris, 2024
Diāna, Dina, Dins
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pure Chocolate

Reizes skatīts: 20041
Pure Chocolate
Pure Chocolate
Pure Chocolate
Pure Chocolate
Pure Chocolate
Video
Karte

Apraksts


Uzņēmums Pure Chocolate ir dibināts 2007. gadā Pure Chocolate atrodas ļoti gleznainā un skaitā vietā Pūrē. Kas ir tikai 80 km no galvaspilsētas Rīgas. Uzņēmums pieder ļoti stiprai un entuziasma pilnai Latviešu ģimenei, cilvēkiem ar pieredzi pārtikas nozarē un izteiktu kaislību pret šokolādi. Uzņēmumā strādā profesionāļu komanda ar augstu zināšanu līmeni šokolādes ražošanas un pārtikas apstrādes sektorā. Produkcijas ražošanai tiek izmantotas modernākās mūsdienu tehnoloģijas, kas ļauj iegūt augstākās kvalitātes produkciju.

Pure Chocolate produkcijas klāstā ir šokolādes trifeles, kuru ražošanā izmantotas augstvērtīgas izejvielas, kas atlasītas ar īpašām rūpēm un uzmanību. Apvienojot augstu kvalitāti, modernu ražošanas tehnoloģiju un profesionālus darbiniekus, tiek uzlabota un pilnveidota esošā trifeļu kolekcija, kā arī radīti jauni trifeļu veidi, kas spēj ieinteresēt ikvienu klientu. Uzņēmumā ir kvalitatīvs aprīkojums un ražotne, kas atbilst visstriktākajiem standartiem.

2008. gada jūnijā uzņēmumam tika piešķirts ISO 22 000:2500, kas apliecina vienotas uzņēmuma vadības sistēmas ieviešanu Pure Chocolate saražoto produkciju eksportē uz Igauniju, Azerbaidžānu, Vāciju, Zviedriju, Lietuvu, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Ķīnu, Dāniju, Norvēģiju, Krieviju. Kā arī nopietni strādā pie aizvien jaunu tirgu iekarošanas. Pure Chocolate satikt un iepazīt jūs varat atbraucot ciemos, vai apmeklējot Pure Chocolate stendu starptautiskājā izstādē ISM.

Kontaktinformācija

  • Novads: Tukuma (bij.Tukuma rajons)
  • Adrese: Pūre - 9, Pūre, Tukuma novads
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!