Sestdiena, 13. Jūlijs, 2024
Margarita, Margrieta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Durbes muzejs

Reizes skatīts: 13095
Durbes muzejs
Durbes muzejs
Durbes muzejs
Durbes muzejs
Durbes muzejs
Durbes muzejs
Karte

Apraksts


Apraksts

 

Ja jūs esat ceļā no Rīgas uz Liepāju vai otrādi un jums ir nedaudz laika, iegriezieties Latvijas mazākajā pilsētā Durbē, jo tās vārds saistīts ar lieliem notikumiem un diženām personībām Latvijas  vēsturē!

 

Ejot no pilskalna uz pilsētu, nonākam pie Durbes muzeja ēkas, atjaunotā bijušā doktorāta  Raiņa ielā 17. Še 1887.gadā dzimis pirmais neatkarīgās Latvijas ārlietu ministrs Zigfrīds Anna Meierovics , kam ir lieli nopelni Latvijas neatkarības atzīšanā. Muzejā ir arheoloģiski atradumi, slavenu durbenieku sarakstītās grāmatas, Durbes tautastērps, seni sadzīves priekšmeti.

.

 

Kontaktinformācija

  • Novads: Durbes (bij.Liepājas rajons)
  • Adrese: Raiņa iela 17, Durbe
  • Kontaktpersona: Reinis Bahs

Viesu grāmata

Vilnis Millers
29.10.2019 11:17:06
Labdien! Meklēju iemeslus, kas bija par pamatu mana vecvectēva Jēkaba Millera nošaušanai 1906. gada 12. janvārī. Šo informāciju esmu sameklējis Durbes Dienvidu draudzes baznīcu grāmatā. Man zināms, ka tas noticis Ūsaiķu muižā mēslu izvešanas laikā. Jēkabam Milleram tajā brīdī bija jau 53 gadi, ģimene (dēls un meita). Kas bija par iemeslu viņa nošaušanai? Kāda bija viņa līdzdalība 1905. gada notikumos? Vai šāda līdzdalība šādā vecumā vispār bija? Būšu pateicīgs uzzināt kau ko vairāk (ja iespējams). Vilnis Millers 29259316 Iecava
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!