Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Nosvini skolas sākumu Dailes teātra republikā!(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4004
Nosvini skolas sākumu Dailes teātra republikā!(ARHĪVS)
Nosvini skolas sākumu Dailes teātra republikā!(ARHĪVS)

Apraksts


31. augustā un 1. septembrī Dailes teātrī notiks pasākums „Nosvini skolas sākumu Dailes teātra republikā!” Noslēdzies arī bērnu un jauniešu zīmējumu konkurss „Piedzīvojumi Vārnu ielas republikā”, kura uzvarētāji tiks apbalvoti pasākuma ietvaros 31. augustā.

Zīmējumus vērtēja un uzvarētājus noteica žūrija, kuras sastāvā bija Dailes teātra direktors Andris Vītols, galvenais režisors Dž.Dž.Džilindžers, mārketinga un komunikācijas direktore Indra Rubene, režisore Laura Groza, aktrise un gleznotāja Elīna Dzelme, kā arī konkursa atbalstītāja SIA „Rīgas Piensaimnieks” mārketinga daļas vadītāja Ilze Blauberga. Zīmējumu konkursam tika iesniegti 93 darbi no visas Latvijas. Konkursa uzvarētāju un simpātiju balvu ieguvēju sarakstu var apskatīt Dailes teātra mājaslapā: http://bit.ly/oAxJ4j

Konkursa uzvarētāji un simpātiju balvu ieguvēji saņems biļetes uz izrādi "Vārnu ielas republika", pārsteiguma balvas no "Kārums", Jāņa Rozes grāmatnīcas un "Fantasy Park". Visi zīmējumu konkursa dalībnieki aicināti apmeklēt pasākumu 31. augustā un saņems veicināšanas balvas no "Kārums".

Gan 31. augustā, gan 1. septembrī pasākums „Nosvini skolas sākumu Dailes teātra republikā!” sāksies plkst. 16.00. Tajā muzicēs jauniešu pūtēju orķestris „Auseklītis” un izrādes „Vārnu ielas republika” mūzikas autors Goran Gora, kurš „Spēlmaņu nakts” balvai nominēts kategorijā Gada muzikālās partitūras autors dramatiskajā izrādē. Būs apskatāma bērnu zīmējumu izstāde, varēs nobaudīt teātra kafejnīcas īpašo skolas sākuma ēdienkarti un izmantot fotogrāfa pakalpojumus, nofotografējoties arī kopā ar izrādes dalībniekiem. Tiks atklāta Zviedrijas vēstniecības Latvijā piedāvātā karikatūru izstāde „Aci pret aci ar klimatu”, ļaujot uz klimatu pārmaiņu jautājumiem palūkoties ar Zviedrijas un Latvijas mākslinieku acīm un mākslinieciskās aktivitātēs iesaistot arī pasākuma dalībniekus. Pasākuma ietvaros darbosies vairākas radošās darbnīcas, ko piedāvās žurnāls „Ilustrētā Zinātne”, tūrisma aģentūra „Jauni Rakursi”, izklaides centrs „Fantasy Park” un „Dansukker”. Dažādas aktivitātes piedāvās Dailes teātris un „Kārums”.

31. augustā un 1. septembrī izrāde „Vārnu ielas republika” sāksies plkst. 18.00.

Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Dailes teātris
  • Kontaktpersona: Liene Jakovļeva
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67270424
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!