Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Doties izzinošajā ekskursijā „Braucot latvieti lūkoties”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3652
Doties izzinošajā ekskursijā „Braucot latvieti lūkoties”(ARHĪVS)
Doties izzinošajā ekskursijā „Braucot latvieti lūkoties”(ARHĪVS)

Apraksts


Jau vairākus gadus visā Latvijā tiek organizēti pasākumi par godu Pasaules tūrisma dienai. Tā ietvaros, 24.septembrī, arī launkalnieši aicina ikvienu doties izzinošajā ekskursijā „Braucot latvieti lūkoties” un iepazīt Launkalnes pagasta skaistākos tūrisma objektus un vietas.

„Ekskursijas laikā katrā vietā apmeklētājus sagaidīs Smiltenes novada pašdarbnieki, cilvēki no tautas, kas, caur kultūras tradīcijām, savām prasmēm, iemaņām un dzīves redzējumu, ļaus iepazīt Launkalnes pagasta skaistākos tūrisma objektus, kā arī saņemt atbildi uz jautājumu - kas ir latvietis. Tā kā Smiltenes novads sevi prezentē kā latvisku vidi, šogad pasākuma tēma tika izvēlēta par godu latvietim, jo latvietis nav tikai tautu tērpā ieģērbts dziedātājs, kas prot dažādus amatus,” stāsta ekskursijas organizatore Liene Strazdiņa.

Ekskursija sāksies ar Silvas dendroloģiskajā parka apmeklējumu, kur kopā ar dažādiem literāriem varoņiem caur mākslu palūkosies uz pasaules kultūras dažādību. Vecsautiņu avotos tiks runāts par ūdeni, par tā dažādo dabu. Savukārt apmeklējot Granul invest, būs iespēja redzēt tendences, kādas ir jaušamas uzņēmējdarbībā, kas attīstās Latvijā. Ezerlejās katrs varēs „iemēģināt roku” dažādās izklaidēs, ko būs sarūpējuši vietējie iedzīvotāji.

Tumsai iestājoties, visi tiks aicināti apmeklēt svecīšu vakaru Smiltenē, jo tieši svecīšu vakars ir vien no Latvijas fenomeniem, kas šajā vakarā pulcē radus, kas varbūt citkārt nesatiktos. Tie, kas tomēr nevēlēsies doties uz Smilteni, varēs apmeklēt izgaismoto dabas taku, kur uz katra soliņa sēdēs kāds stāstnieks ar savu pasaku vai stāstu, bet pie ugunskura varēs klausīties apbrīnojamus stāstus par Launkalni, kas iespējams pat daudziem launkalniešiem ir nezināmi.

Ekskursijas noslēgumā visi aicināti uz Launkalnes latviskāko sētu – Lejas Kleperu muzeju, kur varēs baudīt nebijušu dinamisku koncertu brīvā dabā.

Tā kā pasākumi notiks brīvā dabā un tā būs ekskursija pilnā tās nozīmē, aicinām saģērbties piemērotā apģērbā.

Ekskursiju organizē Launkalnes tautas nams.

Kontaktinformācija

  • Novads: Smiltenes (bij.Valkas rajons)
  • Adrese: Launkalnes pag.
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!