Sestdiena, 13. Jūlijs, 2024
Margarita, Margrieta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Tukuma muzeja ziņas(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4049
Tukuma muzeja ziņas(ARHĪVS)
Tukuma muzeja ziņas(ARHĪVS)

Apraksts


25. janvārī, trešdien, plkst. 13:00 Džūkstes Pasaku muzejā (Lancenieku skolā, Džūkstes pagastā) interešu grupas "Galdiņ, klājies!" nodarbība "Pavasari gaidot". Viesosies biedrības "Tomāts" pārstāve Austra Zaļuma un dalīsies pieredzē tomātu un ķirbju audzēšanā, kura savā dārzā audzē aptuveni 100 tomātu šķirnes gan segtajās platībās, gan uz lauka. Interesentiem būs iespēja iegādāties minēto dārzeņu sēklas. Informācija pa tālruni: 63154691; 26513314.

No 25. janvāra līdz 4. martam Tukuma Audēju darbnīcas meistaru darinātās segas, kas austas ar augos krāsotām dzijām, skatāmas Latvijas Dabas muzeja (Krišjāņa Barona ielā 4, Rīgā) izstādē "Daba krāso". Apmeklētāji varēs iegūt plašu informāciju par seno prasmi - dzijas krāsošanu ar augu izcelsmes krāsvielām, apskatīt augos krāsotu dziju paraugus un audumus, noskatīties videofilmu par krāsošanas gaitu, piedalīties krāsošanas meistarklasēs.

Izstādes atklāšana 25. janvārī plkst. 12:00. Plašāka informācija: www.dabasmuzejs.gov.lv
28. janvārī, sestdien, plkst. 12:00 Tukuma Mākslas muzejā (Harmonijas iela 7)

Līgas Lindenbaumas lekcija "Pārkāpjot robežas. 1980./1990. gadu glezniecība Latvijā" saistībā ar Ilzes Pauliņas un Alberta Pauliņa izstādi "Divatā" un sarunas ar māksliniekiem. Lekcijā tiks iezīmētas kopējās 1980./1990. gadu latviešu glezniecības tendences, kā arī Ilzes un Alberta vieta tās ietvaros. Pasākumā ieeja ar muzeja biļeti (skolēniem, studentiem ieeja bezmaksas).

Kontaktinformācija

  • Novads: Tukuma (bij.Tukuma rajons)
  • Adrese: Tukums
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 63182392
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!