Sestdiena, 13. Jūlijs, 2024
Margarita, Margrieta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Valmieras teātris viesosies Liepājā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3827
Valmieras teātris viesosies Liepājā(ARHĪVS)
Valmieras teātris viesosies Liepājā(ARHĪVS)

Apraksts


No 23. līdz 25. februārim Valmieras drāmas teātris pēc sešu gadu pārtraukuma viesosies Liepājas teātrī ar trim dažādiem iestudējumiem - „Krāsainās pasakas”, „Ķiršu dārzs” un „Eldorado”. Savukārt martā Liepājas teātris ar savām izrādēm brauks pie Valmieras skatītājiem.

Ceturtdien, 23. februārī plkst. 11.00 un 14.00 Valmieras teātris iepriecinās īpaši skolēnus un studentus. Izrāde pēc Imanta Ziedoņa „Krāsainas pasakas” motīviem izrāde „Krāsainās pasakas”, ir piemērota skolēniem no 6 gadu vecuma. Izrāde režisora Viesturs Meikšāna režijā ir piemērota ne tikai bērniem, skolēniem un studentiem, bet arī pieaugušajiem. Izrāde ar zināmu humora devu, dinamisku un spraigu stāstījumu ieskicē vairākas Imanta Ziedoņa pasakas.

Izrāde ir tapusi, aktieriem spēlējoties ar tekstu un meklējot impulsu, kas dzejniekam Imantam Ziedonim palīdzējis radīt krāsainās fantāzijas. Režisors visas pasakas veidojis kā TV raidījumus – ziņu izlaidumus, jubilāru godināšanu, tiešraides un laika ziņas, kuros nepārtraukta jautrība un mīļums sagādās pārsteigumus un atpazīšanas prieku gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Izrādē piedalās: Mārtiņš Meiers, Oskars Morozovs, Inese Ramute, Ivo Martinsons, Dace Eversa, Inga Siliņa, Māris Bezmers, Elīna Vāne, Kārlis Neimanis, Māra Vīgante.

Izrāde nominēta 2010./2011. gada „Spēlmaņu nakts” balvai 3 nominācijās "Gada izrāde bērniem vai jauniešiem", "Gada muzikālās partitūras autors dramatiskajā izrādē" (M. Meiers), "Gada kustību māksliniece" (L.Mīļā).
Piektdien, 24. februārī plkst. 19.00 Antona Čehova „Ķiršu dārzs”, režisors Oļģerts Kroders. „Ķiršu dārzs” ir izrāde, kas tapa Valmieras teātrī 2009. gadā. Vēl arvien šis O. Krodera iestudējums ir stabila VDT repertuāra izrāde, viena no Krodera „Zelta fonda” izrādēm.

Raņevskas muiža ar brīnišķo ķiršu dārzu ir ieķīlāta, bet pati saimniece sapņo tikai par atgriešanos pie mīļākā Parīzē. Tikmēr pārējie muižas iemītnieki kārto katrs savu dzīvi kā prot, rīcības vietā izvēloties izklaides, un dārzu izciršanai nopērk tieši tas, uz kura glābiņu bija cerēts.

Lomās: Ieva Puķe, Inga Siliņa, Elīna Vāne, Tālivaldis Lasmanis, Krišjānis Salmiņš, Kārlis Neimanis, Agris Māsēns, Skaidrīte Putniņa, Oskars Morozovs, Māra Mennika, Rihards Rudāks, Aigars Apinis, Ivars Vanags, Terēza Lasmane, Ruta Birgere, Regīna Devīte, Māris Bezmers.

Izrāde nominēta 2008./2009. gada „Spēlmaņu nakts” balvai 7 nominācijās - "Gada dramatiskā teātra izrāde", "Gada režisors", "Gada aktrise" (I. Puķe), "Gada aktieris otrā plāna lomā" (R.Rudāks), "Gada jaunie skatuves mākslinieki" (I. Siliņa, K. Neimanis).

Sestdien, 25. februārī, plkst. 18.00 Alvja Lapiņa „Eldorado”, režisors Varis Brasla. Alvja Lapiņa luga ir saldais ēdiens tiem, kam patīk izrādes ar humora dzirksti. Izrādes notikumi liek pasmaidīt, paraudzīties uz likstām, ar kādām sastopas izrādes varoņi.

Divi uzņēmīgi veči gatavi sameklēt turpat pie mājas ezermalā mistisko laimes zemi Eldorado, kur ikviens ātri var tikt pie laimes un bagātības. Naudas kalšanas plānos viņi paredz gan audzēt visēdājas sliekas, gan gleznot skaistu sieviešu aktus, gan mācīt kaķus apmeklēt mazmājiņu. Ja tikai tie laikabiedri netraucētu!
Lomās: Dace Eversa, Tālivaldis Lasmanis, Januss Johansons, Baiba Valante, Aigars Vilims, Terēze Lasmane, Mārtiņš Meiers.

Izrāde nominēta 2009./2010.gada „Spēlmaņu nakts” balvai "Gada aktieris" (T. Lasmanis).
Biļetes var rezervēt Liepājas teātra kasē (tālr. 63422406, 26117999), VDT kasē tālr. 64207335, kā arī visās „Biļešu paradīzes” kasēs. Kolektīva (sākot no 10 skatītājiem) apmeklējuma izrāžu biļetēm 10% atlaide. Skolotājiem, kas uz izrādēm ved skolēnu grupas, ieeja bez maksas.

IZMAIŅAS Valmieras teātra viesizrādēm Liepājas teātrī!

23. februārī pl.11.00 "Krāsainās pasakas" (3.,4.- Ls)
23. februārī pl.14.00 "Krāsainās pasakas" IZRĀDE ATCELTA!

Aicinām skatītājus ar iegādātajām biļetēm griezties Liepājas teātra vai jebkurā „Biļešu paradīzes” kasē. Ir iespējams mainīt biļeti uz izrādi plkst. 11.00 vai arī nodot biļetes atpakaļ, pretī saņemot naudu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

23. februārī pl.19.00 "Ķiršu dārzs" PAPILDIZRĀDE! /5.,6.,7.,8.- Ls/

24. februārī pl.19.00 "Ķiršu dārzs" /5.,6.,7.,8.- Ls/

25. februārī pl.18.00 "Eldorado" /5.,6.,7.,8.- Ls/

Biļetes: www.bilesuparadize.lv
Biļetes iespējams rezervēt Liepājas teātra kasē: T. 634 22406, 26117999.
Skatītāju kolektīviem 10% atlaide (sākot no 10 skatītājiem).

Informāciju sagatavoja:
VDT mārketinga daļa
Tālr. 64223986
E.pasts: tatjana.lauze@vdt.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Liepāja(bij.Liepājas rajons)
  • Adrese: Liepājas teātris
  • Kontaktpersona: Tatjana Lauze
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64223986
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!