Pirmdiena, 17. Jūnijs, 2024
Artis, Artūrs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Dailes teātra viesizrādes februārī(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3903
Dailes teātra viesizrādes februārī(ARHĪVS)
Dailes teātra viesizrādes februārī(ARHĪVS)

Apraksts


Februārī Dailes teātris ar izrādi „Noslēpumainā zvaigzne” dosies uz Liepāju, bet izrādes „Cīrulīši” un „Vīrietis Smiļģis” piedāvās skatītājiem Valmierā.

4. februārī plkst. 18.00 Liepājas teātrī notiks Mihaila Gruzdova iestudētās Mihaila Sebastiana romantiskās komēdijas „Noslēpumainā zvaigzne” izrāde. Kādā provinces pilsētiņā, kurā nekad nepietur ātrvilcieni, ierodas Nezināmā. Viņa ir veidota no mazliet smaržas, mazliet slinkuma un zināmas devas fantāzijas. Tāpat kā zvaigznes. Taču zvaigznēm, tāpat kā cilvēkiem, ir pašām savs ceļš – romantisks un skaists liktenis, kas liek tām meklēt vienai otru un nekad neatrast... Liepājā viesosies Dailes teātra aktieri Inita Dzelme, Gints Grāvelis, Ģirts Ķesteris, Mirdza Martinsone, Juris Žagars, Juris Bartkevičs, Valdis Liepiņš, Aldis Siliņš, Sarmīte Rubule un Olga Dreģe.

25. februārī plkst. 18.30 Dailes teātris vienlaikus ar divām izrādēm viesosies Valmieras drāmas teātrī. Lielajā zālē notiks teātra leģendas - Harija Gulbja lugas „Cīrulīši” – iestudējuma izrāde, ko veidojis režisors Lauris Gundars. ...Šis ir pēdējais vakars Cīrulīšos: visi sabrauks, apsēdīsies pēdējo reizi pie galda. Cīrulīšos neviens vairs nedzīvos. Bet vai kāds pieminēs, kā ir dzīvots pirms tam? Vai būs vajadzība un drosme par to runāt? Vai vispār ir dzīvots? Vai tikai klusēts – arī tad, kad bija jārunā? Un kuram gan bija jārunā – vecākiem vai bērniem? Šai dienā viņi beidzot runās. Un viss mainīsies. Varbūt no Cīrulīšiem vajadzēja atvadīties jau sen? Bet nekad nav par vēlu! Pat dzimtas mammai Zelmai... Izrādē spēlē Esmeralda Ermale, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks, Ieva Pļavniece, Aija Dzērve, Vita Vārpiņa, Marīna Janaus, Ligita Skujiņa un Valdis Liepiņš. Mazajā zālē tiks rādīta izrāde „Vīrietis Smiļģis”. Šis ir stāsts par Eduardu Smiļģi – aktieri, režisoru, Dailes teātra dibinātāju un... vīrieti. Par vīrieti sievietes acīs. Par lielu bērnu un lielu sieviešu cienītāju. Šis stāsts ne vienmēr ir glaimojošs, toties simtprocentīgi patiess – vēstules nemelo, tās ir dokuments, kas rada pats savu pasauli – ļoti emocionālu, ļoti subjektīvu, ļoti īstu. Izrāde veidota, izmantojot vēsturiskus arhīvu materiālus – rokrakstus un dokumentus. Režisora un dramatizējuma autora Gundara Caukas veidotajā iestudējumā spēlē Jānis Paukštello, Olga Dreģe un Sarmīte Rubule.

Dailes teātris ir gandarīts par Liepājas un Valmieras teātra skatītāju lielo interesi, jo praktiski visas biļetes uz viesizrādēm jau ir izpārdotas.


Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja
67270424, 26322111
liene@dailesteatris.lvKontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Liene Jakovļeva
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67270424
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!