Sestdiena, 13. Jūlijs, 2024
Margarita, Margrieta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Rožu svētki Tukumā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3955
Rožu svētki Tukumā(ARHĪVS)
Rožu svētki Tukumā(ARHĪVS)

Apraksts


6. - 8. jūlijs
Rožu svētki Tukumā
Brīvības laukums, laukums Talsu 4, Tukuma pilsētas Kultūras nams u.c.

7.07. 10:00-15:00 "Viena diena Kurzemes un Zemgales hercogistes laika Tukumā.1567.gads" - amatu demonstrējumi un spēles, šaušana ar loku un arbaletu, seno deju grupas „Calendula" priekšnesumi, Pilsētas vēstures muzejā "Pils tornis" (Brīvības laukumā 19a) - hercogistes laika relikvijas izstādēs "Kurzemes un Zemgales hercogistes relikvijas" un „No hercoga Gotharda līdz hercogam Jēkabam”.

7.07. 12:00 Leonīda Āriņa 105 gadu dzimšanas dienai veltītas izstādes „Leonīds Āriņš. Motīvi. Variācijas” atklāšana. Izstāde izceļ L.Āriņu kā nemitīgu meklētāju un koncentrējas uz mākslinieka populārāko tēmu variācijām un to iedvesmas avotiem. Izstādi papildina Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļas absolventa Artura Bērziņa darbu ekspozīcija. Viņš strādā glezniecībā, veidojot konceptuālu darbu sērijas – vizuālus pētījumus par latviešu glezniecības tradīcijām, kultūras un sistēmu veidojošajām struktūrām, skaņu un tās izplatības formām, laiku un tā ritējumu. Mākslas darbi skatāmi līdz 2. septembrim. Ieeja atklāšanas dienā bezmaksas, pārējā laikā - ar muzeja biļeti.

8.07.Senlietu tirgus – šeit Jūs atradīsiet sen aizmirstas, bet tai pat reizē arī noderīgas lietas saimniecībā! Atpūtas komplekss „Ozolpils”, Rīgas – Ventspils šos.57.km, Smārdes pagasts, Tukuma novads

Kontaktinformācija

  • Novads: Tukuma (bij.Tukuma rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Aija Neilande
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 63124451
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!