Piektdiena, 3. Februāris, 2023
Vida, Ida, Aīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Atkal uz Parīzi...

trešdiena, 30. septembris (2009)   

francija1

 

Francija katru no mums vilina ar kaut ko savu, vienus no tā pievilina ar saviem arhitektūras brīnumiem, viduslaiku celtnēm un noslēpumainām muižām, citus ar lavandu laukiem, rožu smaržām, kalnainām ainavām un auglīgo Ronas ieleju, savukārt mani Francija vilina ar Parīzes pārsteigumi, izpārdošanām un vēlreiz izpārdošanām. Manā pirmajā braucienā uz Parīzi es, protams, apskatīju visus slavenākos tās simbolus- Luvru, Eifeli, Dievmātes katedrāli un daudzus citus objektus.

 

Tomēr visvairāk prātā ir palikusi lieliskā iepirkšanās tūre pa Parīzes labākajiem veikaliem, kuru cenas izpārdošanas laikā ir pat manāmi lētākas, nekā cenas Latvijā. Pietam esmu pārliecinājusies, ka tāda tūrisma piekritēja neesmu vienīgā, jo kā liecina pilsētas tūrisma informācijas birojs, iepirkšanās tūristiem esot otrais populārākais iemesls aiz kultūras. Kā gan var nepadoties tādam kārdinājumam, ja sešas nedēļas uz tik daudzām kolekcijām dažādos veikalos ir līdz pat 70% atlaides. Pietam īpašo veikalu meklēšana tiek manāmi atvieglota ar speciālo karti Soldes by Paris, kurā ir pieci atšķirīgi iepirkšanās maršruti: Klasiskais, bohēmiskais, alternatīvais, trendy un kultūras fusion.

francija_veikals2

 

Katrs no šiem maršrutiem aptver dažādus Parīzes rajonus. Kartē ir arī padomi par to kādas mākslas galerijas un muzejus ir vērts apmeklēt, kur var ieturēt gardāku maltīti un kāda viesnīca labāk parūpēsies par jūsu komfortu uzturoties Parīzē, tērējot spēkus un naudu izpārdošanas laikā. Lai vairāk piesaistītu klientus un iepirkšanos padarītu par kaut ko neaizmirstamu, Parīzes veikalu īpašniekiem nākas krietni piedomāt, tā piemēram slavenākajā lielveikalā Parīzē “Galeries Lafayette”, skatlogi katru gadu no novembra līdz janvāra vidum pārtop par maziem teātriem ar marionetēm, pie kurām pulcējās interesenti no visas pasaules. Savukārt uz jumta ir uzstādīta bezmaksas panorāma, kur ikviens tūrists var baudīt Parīzes plašumus tālskatī, radīt unikālas fotogrāfijas no putnu lidojuma augstuma. 

 

Tā kā pat neskatoties uz ekonomiskās krīzes situāciju ir jēga padomāt vai nav vērts aizbraukt uz tik īpašo pilsētu un savienot patīkamo atpūtu ar tik lietderīgo iepirkšanos.

Komentārs par rakstu: Atkal uz Parīzi...

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!