Piektdiena, 3. Februāris, 2023
Vida, Ida, Aīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Brauciens ar Tallink uz Stokholmu

trešdiena, 30. septembris (2009)   

tallink_romantika1

 

Ar Tallink braucu pavasarī, kad akcijas cena bija vien 25 Ls vienai personai. Brauciens ir uz 3 dienām, respektīvi, 1 diena turpceļā, viena atpakaļceļā un 1 Stokholmā. Kopumā Stokholmā sanāk pavadīt ne vairāk par 8 stundām, bet šāda veida braucienam tas ir pietiekoši. Ja esi nolēmis doties uz Stokholmu ar prāmi, tev vajadzētu ņemt vērā to, ka pārtiku, ko ēst uz prāmja vajadzētu ņemt līdzi.

 

Ja ir tieksme uz kaut mazāko jūras slimību , tad ņemt kaut ko grādīgāku nebūtu ieteicams, jo , ja jūra tajā naktī būs nemierīga, vairāk par trešdaļu no pudeles izdzert neizdosies. Ja esi nopircis lētās akcijas biļetes un atrodies viszemākajā kajīte, sagatavojies, ka būs neliela „Titānika” sajūta. Naktī uz prāmja ir iespējams piedalīties jautros pasākumos, tādos kā- karaokes dziedāšana, dejošana un ,protams, stiprākajiem – bāra labumu baudīšana. Uz prāmja kafejnīcu neieteiktu paļauties, jo cenas tur ir vēl dārgākas nekā pašā Stokholmā. Naudu, protams, vajadzētu izmainīt jau Latvijā, jo izkāpjot no prāmja būs neliels apjukums un neizmainīta nauda tikai palielinās stresu. Pirmais jautājums izkāpjot no prāmja- Ko tagad? Īpašas saprašanas nevienam nav kur iet un ko darīt, bet, ja nekritīsi panikā, turpat uz priekšu no ostas atradīsi autobusa pieturu. Autobuss aizvedīs uz Stokholmas centru.

 

Centrā jau katrs atrod pats ko darīt, kas nu katram iet pie sirds. Mūsu sākotnējais mērķis bija apskatīt veikalus, kafejnīcas un galu galā pilsētas skaistuma aplūkošana. Par vienu porciju sushi samaksājām 10 euro, par pudeli Sprite 2,5 euro. Pāris stundas paklaiņojušas izdomājām doties uz Stokholmas Dabas vēstures muzeju.

stokholma2

 

Pēc muzeja apmeklējuma daudz laika vairs neatlika, tādēļ devāmies uz centru, lai nedaudz atsēstos, pavērotu cilvēkus un iemūžinātu Stokholmas burvīgās ielas. Te nu jāatzīmē, ka laika starpība ir mīnuss viena stunda – to nevajadzētu aizmirst, jo tad, kad esi ērti atsēdies uz soliņa un domā, ka tev vēl laiks atliku likām līdz izbraukšanai, var gadīties, ka pēkšņi saproti - atlikušas vien 15 minūtes.

Komentārs par rakstu: Brauciens ar Tallink uz Stokholmu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!