Ceturtdiena, 30. Novembris, 2023
Andrejs, Andrievs, Andris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Viesmīlība visā pasaulē!

trešdiena, 7. oktobris (2009)   

The Hospitality Exchange – tā ir iespēja ceļot pa visu pasauli, saņemot viesmīlību un dodot to pretī. Dalībnieki, kuriem patīk ceļot tiks viesmīlīgi uzņemti un otrādi. Jāsaka, ka ir daudz šādu organizāciju. Viena no tām - The Hospitality Exchange (turpmāk H.E) apgalvo, ka viņu dalībnieki vienmēr ir apmierināti un neatsakās no dalības vairāku gadu garumā vai pat visu mūžu. Dalības maksa – 20 $ gadā, 35 $ pusgadā.

 

celosana2

 

Šī kompānija drīz svinēs 45 gadu jubileju kopš pirmās dienas, kad veda ceļotājus tuvāk vienu otram. Dalībnieki vairāk nekā 25 valstīs visā pasaulē. Lielākā daļa no tiem – ASV dažādos štatos kā arī Kanādā. Tā kā, ja ir liela vēlme aizlidot uz ASV, varbūt ir vērts apsvērt šo ideju un samaksāt nieka 20$. Galvenais nosacījums- tev jāmīl ceļošana un, protams, cilvēki! Tas ir nemazāk svarīgi. Šeit būs neliels ieskats ceļošanas protokolā un etiķetē. Tās ir lietas, kas attiecas uz ik vienu dalībnieku :

 

  • Tikai dalībnieki tiek ievadīti H.E datu bāzē un tikai dalībnieki saņem adrešu grāmatu un pieeju datubāzei.
  • Viens no galvenajiem noteikumiem katram dalībniekam ir vēlme uzņemt viesi uz 1-2 naktīm. Ja esi tas, kurš dodas pie kāda, uzturi sakarus ar savu sagaidītāju un , ja plāni mainās, noteikti paziņo par to.
  • Pirms esi ar mieru kādu uzņemt savās mājās, noteikti apskati kārtīgi šī cilvēka profilu mūsu datubāzē. Ja par šo indivīdu nekas daudz nav teikt, dod mums ziņu.

 

Pavisam noteikti iedrošinām jūs savus sagaidītājus kā arī viesus iepriecināt ar nelielām dāvaniņām vai suvenīriem. celosana

Komentārs par rakstu: Viesmīlība visā pasaulē!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!