Ceturtdiena, 29. Februāris, 2024
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Polijas pieczvaigžņu burvība

sestdiena, 10. oktobris (2009)   

Polijas pieczvaigžņu burvība

 

Ja vēlaties kvalitatīvu atpūtu 4 dienas, iztērējot vien līdz 100 LVL, jums noteikti ir jādodas uz Polijas pilsētiņu Mikolajki, izbaudīt Golebiewski pieczvaigžņu viesnīcas omulīgo šarmu. Šādu ceļojumu piedāvā vairāku tūroperatori ar diezgan tradicionālu maršrutu: ekskursiju Hitlera bunkuros, kas gan varētu būt tuvāka tiem, kas vēlas Volfšancē sajust kādas īpašas, vēsturiski netveramas vibrācijas un dzirdēt pietiekoši interesantu gida stāstījumu ar vispārzināmiem un nezināmiem faktiem. Vīlušies būs tie, kas to uztvers vienīgi kā garu pastaigu laika aizmirstos gruvešos, tomēr – šajā mežā iztēle un maņas sāk darboties intensīvāk, liek visu atjaunot un uztvert ar 1945.gada auru…

 

bunkurs

 

BUNKURS. Viens no Volfšances rēgiem

 

Tālāk parasti seko Lipkas klostera apciemojums, kur varēsiet dzirdēt nelielu ērģeļkoncertu – visos sīkumos neatklāšu, vien pieminēšu, ka ērģeles ir visai oriģinālas un pirmo reizi to visu redzot un dzirdot, ir neliels pārsteiguma moments. Pēc viesošanās klosterī, varat pastaigāt turpat blakus esošajās suvenīru ieliņās – kur var iegādāties kādu jauku piemiņu un garšīgu vietējo medu.

 

Lipka ergeles

 

LIPKA ĒRĢELES Svētās Lipkas ciema baroka lepnums Pēc kultūras izgaršošanas jūs sagaidīs Zivs ķēniņa pilsētiņas pieczvaigžņu viesnīca visā tās krāšņumā – serviss un vide par jūsu iztērēto naudiņu būs ārkārtīgi mulsinošs un patīkams pārsteigums. Viss izrotāts ar vecā Golebiewski iniciāļiem, paklāji, mājīgi viesnīcas numuriņi ar balkoniem, skaista daba, dažādi restorāni ar Francijas pilīs sastopamajām nojausmām, relaksācija skaistumkopšanas salonā, naktsklubā un izklaides centros – ar slidotavu, boulingu un dažādām video atraktīvajām spēlēm, bet pats galvenais – ar neierobežotu iespēju baudīt ūdensatrakciju parka Tropikana piedāvājumu. Baseini, burbuļvannas, dažādas saunas – ar eikaliptu, ar ledu, aromātiskās un relaksējošās, slīdkalniņi, sāls istaba. 

 

Viesnca

 

Viena no Hotel Golebiewski atpūtas oāzēm TROPIKANA Polijas ziemeļu tropi

 

Vēl viens pārsteigums, kas, domāju, vai ikkatram ir vislielākais pārsteigums, ir zviedru galds. Tradicionālais priekšstats par to, ko mēs varam redzēt uz zviedru galda, tiek neatgriezeniski apgāzts. Visu veidu siltie un aukstie ēdieni, sulas, kafijas, tējas, augļi un dārzeņi – viss ļoti bagātīgi pasniegts un badā nepaliks pat visnegausīgākie ēdāji. Maltītes ir 3 reizes dienā, un tās nav vienveidīgas, bet gan ļoti gardas un baudāmas. Kā runā, Golebiewski tās ir noteicis gatavot vienīgi no pašu audzētā, un šai saldajai patiesībai tiešām gribās ticēt… Šo brīvdienu atpūtu var raksturot trīs lakoniskos vārdiņos – kultūra, relaksācija un autentiskums.

Komentārs par rakstu: Polijas pieczvaigžņu burvība

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!