Ceturtdiena, 29. Februāris, 2024
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ziemas prieki

otrdiena, 13. oktobris (2009)   

Tā kā pamazām tuvojas ziema un vieni no lielākajiem ziemas priekiem ir slēpošana, gribētos istāstīt par dažiem labākajiem variantiem uz kurieni ir vērts doties slēpot. Kā jau zināms, vieni no labākajiem kalniem slēpošanai ar Austrijā. Populārākie slēpošanas ciemati atrodas uz dienvidiem no Zalcburgas. Lielākā daļas kalnu virsotņu atrodas gana zemu, tāpēc, lai nodrošinātu ideālu vietu slēpošanais, sniegs tur tiek uzklāts mākslīgi.

 

kalnu virsotnes

 

Labu reklāmu slēpošanas ciematam Flachau, nodrošina tur dzimušais olimpiskais čempions Hermans Maiers. Šajā ciematā parasti nav liels daudzums tūristu, tāpēc tā ir lieliska vieta, lai izbēgtu no kūrortu drūzmām. Pēc nogurdinošas slēpošanas dienas, ciematā var atrast arī labas izklaides un atpūtas iespējas. Kalnos atrodas izcili restorāni un krodziņi. Lieliski pavadīt vakaru var kādā no tematiskajiem pasākumiem. Kā viens no vakara noslēguma variantiem ir nobrauciens pa apgaismoto slēpošanas nogāzi. 

sleposanas nogazes

 

Slēpošanas nogāzes galvenokārt ir vidējas sarežģītības pakāpes. Ja slēpošanas laikā nolemsiet, ka vēlaties arī nelielu kalnu ekskursiju, jūsu vēlmes tiks piepildītas. Netālu no Flachau ciemata atrodas Wagraini, Alpendorfas, Zauchens’es, Kleinarl’es un Flachauwinkl’as ciemati, uz kurieniem ir iespējams nokļūt ar bezmaksas autobusiem. No šiem gribētos atzīmēt Zauchenses ciematu, kurš ir īpaši slavens ar savu ātrās nolaišanās trasi. Ciematu apkārtnē var atrast arī neskartās kalnu nogāzes, kurās droši var pārbaudīt savas slēpošanas iemaņas.  

 

iesaceji

 

Lielisku slavu ir ieguvuši arī Sveices kalnu slēpošanas kūrorti. Davosa tiek uzskatīta par vienu no labākajiem slēpošanas kūrortiem. Šeit ir iespēja noorganizēt arī labas konferesnces, tāpēc, ja vēlaties apvienot biznesu un slēpošana, tā ir vieta tieši jums. Šajā kūrortā ir aktīva naktsdzīve, jo tur atrodas vairāki aizraujoši naktsklubi. Šis reģions sastāv no pieciem slēpošanas apgabaliem, kas savstarpēji ir savienoti ar slēpošanas vilcienu un autobusu satiksmi. Šajās trasēs justies komforti varēs gan iesācēji, gan slēpošanas profesionāli.

 

Tagad sīkāk par katru no spēpošanas apgabaliem:

Pischa un Madrisa- apgabali ir piemērotāki slēpošanas iesācējiem un ģimenēm. Slēpošanas trases ir vieglākas un apkārtē atrodas lieliski skatu laukumi. Madrisas apgabalā tiek piedāvāti arī pārgājieni gidu pavadībā.

 

Parsenna- šeit ir atrodamas trases gan iesācējiem gan profesionāļiem. Šajā apgabalā ir arī garākā trase apkārtnē. Vēl ir jāpiemin, ka šeit atrodas viena no vecākajām slēpošanas trasēm.

 

Akobshorna un Rinenhorna- Šajos apgabalos paveras iespējas lieliski pavadīt laiku ne tikai slēpot,jo trases ir piemērotas arī snovbordistiem un ragaviņu cienītājiem.

 

Nedaudz informācijas par kalnu: Augstākais pacēlājs 2844 m Nobrauciena trašu kopējais garums 305 km Zilās trases 61 km Sarkanās trases 134 km Melnās trases 110 km

Komentārs par rakstu: Ziemas prieki

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!