Ceturtdiena, 18. Aprīlis, 2024
Laura, Jadviga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Itālijas kalnu pasaule

otrdiena, 20. oktobris (2009)   

„Italos” tulkojumā no grieķu valodas nozīmē 'vēršu, teļu zeme'. Itālija ir slavena ar savu vēsturi, kultūru un mākslas mantojumu. Tas ir garīgais patvērums, kas apbur ar savu grāciju un valdošo elegances garu. Dolomīti, Plose… Saules apspīdēta, vizmojoša sniega virsma, mūsdienīga un rāma viesnīva „Panoramik”, kas atrodas 800m virs jūras līmeņa, un nebeidzams slēpošanas safari Dolomītu Alpos. Līdz tuvākajiem kalniem, kur ir iespēja slēpot, var tikt pat bez automobiļa. 

 

skii

 

Viesnīcas „Panoramik” plašās halles, mājīgas istabas un optimistiskā brīvdienu atmosfēra ļaus pilnībā izbaudīt savas atpūtas svētku gaisotni. Dienvidtiroles viesmīlība un neliels informācijas lodziņš trīszvaigžņu viesnīcā informē par pieejamajām iespējām, transporta kustības sarakstu un notikumu prospektiem, tādā veidā varat pilnībā saplānot savu laiku. 

 

panoramik

 

Bez aktīvās slēpošanas savā programmā Jums ir iespēja iekļaut viesnīcas pērles apmeklējumu – skaistumkopšanas procedūras un ceturtajā stāvā atrodošos ziemas dārzu, kā arī baseinu, masāžas, saunu un pilnībā aprūpētu relaksācijas procesu, kas harmonizē ar aktīvo kalnu slēpošanu. Slēpošanas kūrortpilsētas Plose, Gitschberg un Johtal kopā veido vienu no mājīgākajiem slēpošanas kūrortiem Alpos. Ploses fenomens ir neizskaidrojams, neņemot vērā to, ka trašu kopējais garums salīdzinot ar lielākiem kūrortiem Alpos ir mazs, bet slavena ir Ploses trase nr.1 Trametsch, melnā trase, kas sasniedz 9 km garumu un ir izaicinājums katram vidēja līmeņa sportistam. Gitch ir augstākā virsotne, kas sasniedz 2512 m un tās iekarotājus sagaida fantastiska 360° panorāma. Johtal savukārt ir dāmu paradīze. 

 

plose

Lai gan pastāv uzskats, ka slēpošanas vietas izvēle ir gaumes un meistarības jautājums, izvēle par labu Itālijai jau ir klasika ar pievienoto vērtību un stabilitāti.

Komentārs par rakstu: Itālijas kalnu pasaule

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!