Sestdiena, 25. Maijs, 2024
Junora, Anšlavs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Karību paradīze

piektdiena, 23. oktobris (2009)   

Kuba ir dažādu ritmu un izjūtu miksējums, kur grūti noķert to īsto un vienīgo… Šeit spilgti darbojas Kastro efekts, jo pastāv veselības aprūpe, izglītība un pārtikas nodrošināšana, bet ne vārda brīvība, kaut gan gara brīvību jūs šeit varēsiet izjust daudz spilgtāk nekā jebkur citur pasaulē.

 

 

Trinidada 

 

Trinidada

 

Dotajā brīdī Kuba ir nemitīgā transformācijas stadijā kopš ir atvērtas durvis globālajam tūrismam (no 1990.gada). Ja izvēlēsieties apmesties casa particular, kas ir privātā māja ar istabām nomāšanai viesiem, varēsiet iejusties vidējā aritmētiskā kubieša ikdienas dzīves ritmā. Un noteikti izbaudiet bohēmas pārpildīto naktsdzīvi, kas Havanu padarījusi pasaules slavenu, tāpat kā vēsturiskai Havanas un Trinidadas autentiskums, kas palicis neskarts līdz pat mūsdienām. Šeit līdz pat niansēm var izjust ceļošanu laikā.

 

 

 

 

 

Salsa 

Salsa

 

 

 

Arī ekotūristi atradīs šeit sev ko piemērotu, jo neskartā vide, kas atrodas ārpus ierastās pilsētas urbanizācijas, ir saglabājusi savu pirmatnējo skaistumu, un pludmales liek domāt, ka esat to pirmatklājējs. Ģeogrāfiski Kuba ir lielākā Karību sala, bet tajā jūs vēl pēdējā minūtē varat atrast pēdējo komunisma bastionu un pagātnes elpu, kas dvašos jūsu pakausī vēl ilgi pēc neaizmirstamā ceļojuma. Galvenais, kas šeit būtu jāaplūko, ir spāņu koloniālā arhitektūra un klasiskās, šarmantās amerikāņu automašīnas, kas redzamas vai uz katras ielas. Galvenais, kas šeit ir jāizjūt, ir erotiskie salsas ritmi, vēsturiskais teātris, kabarē un kino. Galvenais, kas ir jāizgaršo, ir Kubas cigāri un rums…

 

 

 

 

Cuba 

Cuba

 

Ceļotājus Kuba sagaida ar eksotisku tropu klimatu, jo vidējā temperatūra janvārī ir 21 grāds pēc Celsija, bet jūlija – 27 grādi pēc Celsija. Un katrā ziņā jāiegaumē, ka ceļojums uz Kubu nav lēts prieks, bet viennozīmīgi – ekskluzīvs ieguldījums savā pieredzē.

Komentārs par rakstu: Karību paradīze

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!