Sestdiena, 25. Maijs, 2024
Junora, Anšlavs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Krusta kalns un cita Lietuva.

sestdiena, 24. oktobris (2009)   
Ļoti jauks ceļojums uz Lietuvu. krusta kalnsProtams, pirmais pietupunkts bija Krusta Kalns. Ir vērts redzēt. Tālāk braucām uz Kretingu, apskatījām Ziemas dārzu, ļoti jauki, tikai lietuviešiem valda šausmīgs sociālisms, pieskrēja tantuks klāt ar pārmetumiem, ka par fotogrāfēšanu jāmaksā, kaut gan Ziemas dārzā ejot to jau izdarījām.
Nedaudz sabojājās priekšstats par ļautiņiem, bet domājām, tāds nieciņš kā viens tantuks jau nu nesabojās ceļojumu:)
 
 
Tālāk braucām uz Klaipēdu, ļoti patīkami, kad veiksmīgi atradāt informācijas centru, kur laipnas meitenes iedeva vajadzīgo informāciju un norezervēja viesnīcu, vienīgi, ja grib iztikt ar lētu viesnīcu, tad jārēķinās ar to, ka vai nu būs grūti dabūt vietu vai arī no ārpuses tās viesnīcas izskatās pēc kazarmām. Dabujām vien meklēt paši sev viesnīcu un beigās tas mums izmaksāja 50 Ls par diennakti.
 
 
 
Tālāk ceļš uz Delfināriju un Jūras muzeju. Trāpījāmies tieši uz delfīnu šovu kurš ilgst 45 minūtes (laiki kad sākās šovi ir 12:00, 14:00 un 16:00), iesaku, emocijas gāžās pāri malām. Uz šovu biļete maksā 14 liti, bet studentiem ar ISIC karti 7 liti, tikai ar tām apliecībām uzmanīgi, jo viņi pārbauda derīguma termiņu uz apliecības, ja pie mums var izšmaukt, tad Lietuvā to ir grūti izdarīt.
 
 
Jūras muzejs, kā jau jūras muzejs visādas dīvainas zivtiņas, gliemezvāki un protams dažādi izbāzeņi. Vakarā izbaudījām Lietuvas burvīgos krodziņus un aliņu. Ja grib nobaudīt Lietuviešu tradicionālos ēdienus, ko es iesaku noteikti izdarīt, ir krodziņu "Memelis", krodziņā uz vietas tiek brūvēts alus saucās Šviesusis alus. Vēl krodziņi izceļas ar to, kad ir ļoti mājīgi un silti iekārtoti, patīkami tur uzturēties un galvenais, kad gribas atgriezties. Otrā dienā braucām uz Palangu, skaista pilsēta, izteikta tūristu vieta, protams Dzintara muzejs, tālāk jūriņa.
 
 
Pludmale ir ļoti šaura, cilvēki ārkārtīgi daudz, viens pie otra, tapēc neuzdrošinājāmies pat kāju spert pludmalē, ka kādu nesamin:)) Kopumā, ja grib izrauties no ikdienas rutīnas silti iesaku aizbraukt. Vienīgais, ko es silti ieteiktu- pirmajā dienā braukt uz Palangu un otrajā dienā uz Klaipēdu. Kapēc? Jo Palangā ir moteļi, hoteļi viens pie otra un cilvēki stāv gar ielas malām un piedāvā izīrēt istabas pat pa 20 EURO, savukārt Klaipēdā viesnīcu nav daudz un ja dabū, tad par lielām naudām.

Komentārs par rakstu: Krusta kalns un cita Lietuva.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!