Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Interesantākās lappuses par ceļošanu

pirmdiena, 22. februāris (2010)   

Jau Barts savulaik ir teicis, ka grāmata rada jēgu, bet jēga – dzīvi. Šoreiz nedaudz pieskarsimies tam, lai jēgu piešķirtu Jūsu sen lolotam ceļojumam, klejojumam vai lidojumam... Brenča Aināra izdotā grāmata „Aktīvais tūrisms” ir paredzēta Biznesa augstskolas „Turība” studentien, bet lieti noderēs jebkuram aktīvā tūrisma iepazītkārotājam ar Žila Verna garu. Precīzas aktīvā tūrisma peripētijas, pamatprincipi un tā nenoliedzamā loma mūsdienu sabiedrībā. Aktivais turismsVisiem, kas pārvietojas ar riteni, kājām, laivām, slēpēm vai ko citu un ciena sajūtu, kad var būt tuvāk dabai un sajust sirdi sitamies ātrāk.

 

Ja arī Jūs esat aktīvās atpūtas cienītājs, tad šeit uzzināsiet, kas nepieciešams, lai noorganizētu kādu interesantu, elpu aizraujošu nedēļas nogali, un, pats galvenais – šajā grānatā veltīta nodaļa tieši nepieciešajam pamatinventāram. Visnotaļ praktiska un racionāla grāmata ceļotājiem, kuriem nepieciešama konkrēta atbilde uz konkrētu jautājumu – kā ceļot, kā to darīt droši, ko ņemt līdzi, kā paredzēt un novērst bīstamas situācijas? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem grāmata sniegs pragmatiskas tēzes, un, ja vēlaties brīvā brīdī pašķirstīt kādu ceļojumu lubeni, tad tas nav priekš Jums. Tomēr vienatnē ar šo grāmatu varbūt radīsiet sev jaunus apvāršņus un saklausīsiet sevī Maugļa saucienu pēc klajiem laukiem, izpūrušiem mežiem un gaudojošiem vilkiem. Katrā ziņā ir vērts pamēģināt.  

 

Aktivais turisms 

 

Rimants Ziedonis, savukārt, ir laidis pasaulē savu lolojumu „Jūras zemē Latvijā”, kas ir saistošs, daudzveidīgs piekrastes kultūrvēsturisks apraksts, kas tapis nopietnā, pētnieciskā procesā. Jūras piekrastes daudzveidība vēsturiskajā kontekstā, cilvēku un notikumu līkloči un talantīgi atklātie likteņi ir uzburtas pagātnes un tagadnes ainiņas, kas liks iztēlei virmot un, kas zina, varbūt arī doties kādā nelielā ceļojumā laikā gar Latvijas jūras piekrastes līniju.  

 

Juras zeme Latvija 

 

Juras zeme Latvija

 

Grāmata vērotājiem, kuri ceļojumā dodas ar zināmu izjūtu bagāžu, lai radītu īpašu saikni ir īpašām vietām. Skaisti un inteliģences piesātināti apcerējumi radīs šo īpašo, netveramo sajūtu. Faktiski arī šī grāmata, lai arī lasāmi viegli, nav lubene un ir jāuztver nopietni un ar cieņu, tajā pašā laikā plūstot cauri lappusēm un sajūtot vēja elpu pakausī.

Komentārs par rakstu: Interesantākās lappuses par ceļošanu

Holly
13.03.2010 04:01:27
es biju pie tās zīmes HOLLYWOOD herņa -izdegusi zāle un sadzērušies slavenības staigā izpūruši
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!