Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Mežaparks - populārākais Baltijas izklaides centrs?

pirmdiena, 8. oktobris (2012)   

Kā informē Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Vadims Jerošenko, Mežaparks jau 2020.gadā varētu kļūt par vienu no populārākajiem izklaides centriem Baltijas valstīs, kurā tiks izbūvēts Baltijā vislielākais atrakciju parks, viesnīca un ziemas atpūtas komplekss.
Kā skaidro Jerošenko, pēc Mežaparka attīstības plāna realizācijas Rīga var rēķināties ar tūristu skaita pieaugumu ģimenes un bērnu tūrisma jomā. "Patlaban tūristi apskata Latviju kā valsti ar skaistu arhitektūru, vasaras atpūtas un ekotūrisma iespējām. Pēc visu darbu pabeigšanas Mežaparks tiks iekļauts prezentācijas programmā "Live Riga", ar kuras palīdzību Latvija spēs atvērt jaunu - ģimenes un bērnu atpūtas - tūrisma virzienu,” secina Jerošenko.


Lai realizētu visu Mežaparka teritorijas attīstības pasākumu kompleksu, pilsēta ir sākusi aktīvu privāto investoru meklēšanu. Privātā iniciatīva nepieciešama, lai realizētu ieceri par jaunu, modernu atrakciju parka būvniecību. Atrakciju parka izveidošanai ir nepieciešamas investīcijas 50–60 miljonu eiro (35-42 miljoni latu) apmērā.
Jerošenko ir pārliecināts, ka šāds izklaides komplekss piesaistīs ne tikai Baltijas valstu, bet arī Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Skandināvijas valstu un Austrumeiropas tūristus. Tādējādi Latvijā parādīsies jauna ģimenes tūrisma niša, kura palielinās ieguldījumu mūsu valsts iekšzemes kopproduktā.
Turpmākajos Mežaparka attīstības plānos varētu tikt iekļauta arī viesnīcu, restorānu un citu tūrisma infrastruktūras objektu celtniecība.
Mežaparka teritorija ir 423 hektārus liela, un tikai viena trešdaļa no teritorijas patlaban ir apbūvēta. Līdz 2020.gadam ir plānots apgūt visu Mežaparka teritoriju.

 

Sagatavoja Diāna Saule pēc ziņu aģentūras LETA datiem

Komentārs par rakstu: Mežaparks - populārākais Baltijas izklaides centrs?

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!