Piektdiena, 3. Decembris, 2021
Raita, Jogita, Evija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Kemera ir viena no populārākajām Turcijas kūrortpilsētām.

pirmdiena, 28. septembris (2009)   

Pilsētas nosaukums cēlies no Homēra „Illiādē” aprakstītā briesmoņa Himēras. Kemera atrodas uz dienvidrietumiem no Antālijas . Kādreizējais zvejnieku ciemats ir kļuvis par skaistu pilsētiņu, kurā izvietotas mūsdienīgas viesnīcas, restorāni, klubi, bāri, diskotēkas un veikali.

 

Kemera ir neliela pilsētiņa, kuru ieskauj milzu kalni un priežu meži. Ar noīrētu motorolleru ir iespējams izbraukāt visu pilsētu (tiesības neviens neprasa ) un blakus esošos kalnus. Vislabāk to darīt naktī, kad gaiss vairs nav tik nepanesami karsts, pietam naktī no kalnu virsotnēm skats uz Kemeru ir neaizmirstams. Ir iespējams izīrēt arī riteni, bet ar to pārvietoties karstajā laikā ir daudz grūtāk. Tā kā līdz Antālijai ir vien nieka 35 km, ar motorolleri līdz tai var tikt nepilnas stundas laikā. Tur gan, iespējams, mazliet jāizvairās no likuma sargiem, ja izmanto iespēju un brauc bez tiesībām. Kemerā var sastapt daudz krieviski runājošo, tā kā tiem, kuri šaubās par savām angļu valodas zināšanām, nebūs problēmu, ja krievu valoda ir tuvāka.

 

Kemeras pludmale gan nelepojas ar smalkajām smiltīm, gluži otrādi, tā ir akmeņu pludmale, tādēļ ieteicams nestaigāt ar basām kājām. Pludmale ir nosacīti maksas, jo , ja vēlies gozēties zem saulessarga (ko noteikti vēlies, ja vien nevēlies masāžu uz akmeņiem) jāsamaksā 1eiro. Naudu gan iekasē mazliet apšaubāmas personas, bet par to uztraukties nevajag, divreiz maksāt nav nācies. kemer2 Ja esi Kemerā, noteikti vajag izmantot iespēju un izbraukt ar tūristu jahtu, kura dodas pa dzidri zilo pludmali, apstājoties uz mirkli. Lai dotu tev iespēju ienirt ūdenī. Tur noteikti atradīsies arī kāds trakais vietējais, kuram būs neizsakāma vēlme izpatikt skaistajām tūristu meitenēm un ielekt ūdenī tieši no tuvējās klints. Viena no skaistākajām vietām naktī – Mēnesnīcas parks (Moonlight park). Avio biļete – 300 eiro Niršana ar akvalangu - 30 eiro Motorollers – 20 eiro (24h) Velosipēds – 10 eiro (24h)

Komentārs par rakstu: Kemera ir viena no populārākajām Turcijas kūrortpilsētām.

selina opaja
02.05.2017 16:22:38
briniskigi
santa purvina
02.05.2017 16:18:04
loti skaisti
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!