Ceturtdiena, 29. Februāris, 2024
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Kā padarīt interesantu garu braucienu ar vilcienu

piektdiena, 16. oktobris (2009)   

Ka_padarit_interesantu_garu_braucienu_ar_vilcienu1 Viens no labākajiem veidiem kā ceļot, ir ar nakts vilcienu. Ir iespējams izgulēties pa nakti un pie tam ietaupi naudu, ko būtu iztērējis par viesnīcu. Bet ceļojums var kļūt ļoti garlaicīgs, it sevišķi, ja pasažieri sēž ignorēdami vies otru, gari sarunājas pa mobilajiem telefoniem, lasa grāmatas vai vienkārši guļ visu laiku. Te būs daži ieteikumi kā padarīt braucienu interesantāku.

 

Uzzini kaut ko par cilvēku, kas sēž tev Daudziem cilvēkiem patīk runāt par darbu, saviem hobijiem, uzmanīgs klausītājs viņus tikai iedrošinās. Galvenais ir uzdot īstos jautājumus īstajā brīdī un būt pa tiešām ieinteresētam tajā ko otrs stāsta. Būsi pārsteigts cik daudz cilvēki stāsta pilnīgam svešiniekam! Cilvēki mēdz izplūst vissīkākajās detaļās par savu darbu kā arī privāto dzīvi. Uzzini to, no kurienes šis cilvēks brauc un uz kurieni dodas. Tā ir lieliska iespēja uzzināt kaut ko par citām valstīm un pilsētām. Jo vairāk jautāsi , jo vairāk uzzināsi. Centies sarunāties ar visa vecuma paaudzēm. Ka_padarit_interesantu_garu_braucienu_ar_vilcienu2 Ja esi gados jauns, tad centies sarunāties ar vecākiem cilvēkiem. Būsi pārsteigts, cik daudz var iemācīties šāda veida sarunās. Kā arī vecāka gājuma cilvēkiem vienmēr ir liels prieks, ja jaunietis viņos tik cītīgi ieklausās!

 

Iegūsti jaunus draugus Vilcieni ir lieliska vieta, kur iegūt draugus. It sevišķi dienas laikā. Tādēļ līdz ko iekāp vilcienā noņem savu vēso latvieša sejas izteiksmi, smaidi un esi draudzīgs. Izmanto katru iespēju sakontaktēties. Vislabākais sarunas uzsākšanas veids var būt tādas frāzes kā „Uz kurieni dodies?”.

 

Spēlē „Uzmini nu!” spēli Sākumā ir jautri uzspēlēt šo spēli ar sevi un tad noskaidrot, cik labi tev tas padodas. Izvēlies kādu no pasažieriem. Novēro viņu. Apskati viņa bagāžu, drēbes, pavēro runas veidu. Vai ir portatīvai stators? Ko šis pasažieris lasa? Ko runā pa telefonu? Mini cik vecs varētu būt šis cilvēks un drīz jau būsi gatavs spriest par šo personu. Un tad nāk pats interesantākais- uzsāc sarunu. Un noskaidro cik precīzi esi spriedis. Tas pa tieši ir aizraujoši. Izmanto humoru un sarunas atraisīsies pašas no sevis. Būsi pārsteigts cik ‘ātri paies laiks un brauciens jau būs galā! Un vienmēr, ja ir vēlēšanās un iespēja, apmainies ar kontaktiem!

Lai jums jautrs brauciens!

Komentārs par rakstu: Kā padarīt interesantu garu braucienu ar vilcienu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!