Trešdiena, 19. Janvāris, 2022
Alnis, Andulis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Vienkārši gribu atpūsties

otrdiena, 3. novembris (2009)   

sandra_krauze Hroniska vārdu caureja jeb Vienkārši gribu atpūsties Gribu darbu, lai būtu nauda. Gribu atpūsties, lai būtu spēks dabūt naudu. Gribu pārstāt „gruzīties” par to, ka man īstenībā ļoti nāk miegs.

 

Ko man iesākt, ja gribu svinēt tikai kopā ar pašiem tuvākajiem un nepavisam negribas sēdēt pie galda līdz vēlai naktij, „piesist” māgu un otrajā rītā tusnīt gan no tā, ka esi palikusi gadu vecāka, gan arī tāpēc, ka vienīgais dzimšanas dienas bonuss ir manai sievišķībai nelabvēlīgi klāt nākušais kilograms. Tagad arī svētkos neviens tik daudz neēd. Sieviešu žurnālos salasījusies gudras lietas par šo un to, par to, ka atpūsties var arī bez liekas pārēšanās, bez mežonīga ciemiņu skaita un bez nodevām milzīgajam radu pulkam, nolēmu radīt pilnīgi neatkārtojamu dzimšanas dienas grūstiņu.

 

Kas šim nolūkam ir nepieciešams? *Labs vīrs, kuram ir ietilpīgs auto. *Uzticamas draudzenes, kuras neatsakās svinēt kopā ar savām otrajām pusēm savu draudzeņu „dzimtenītes”. *Pirtiņa-guļbūvīte ar karaoke aparatūru, vietu, kur padejot, ārstnieciskajām pirtsslotām un prasmīgu pirtnieku. Par pirmajiem diviem varu parūpēties pati, bet, ja tev zināma pirtiņas-guļbūvītes (ar visu aprīkojumu un izdevīgu samaksu) atrašanās vieta, tad iekomentē un dod ziņu!!! Sadaļā FORUMS!!!

 

Sandra Krauze

Komentārs par rakstu: Vienkārši gribu atpūsties

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!