Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Četri gadalaiki LV stilā

piektdiena, 6. novembris (2009)   

Ziema.

 

Ziemas Latvijā nāk ar savu piedāvājumu, lai arī pēdējā laikā klimats ir mainījies, tomēr varat izbaudīt snovborda un slēpošanas priekus, ja nav iespējas doties kur tālāk. Populārākās vietas ir Rāmkalni, Zviedru Cepure un Žagarkalns, kur pārsvarā varat atpūsties līdz vēlai naktij.

Ledus Skulptras Jelgav

 

 

Ledus skulptūras Jelgavā  Februārī Jelgavā norisinās starptautiskais ledus skulptūru festivāls, kuru vispiemērotākais laiks ir apmeklēt krēslā, kad skulptūras tiek skaisti apgaismotas. Savukārt Martā notiek starptautiskais multfilmu festivāls – Bimini, kas garajās ziemās būs patīkama izklaide ģimenēm ar bērniem.

 

 

 

 Pavasaris.

 

 Upēs šajā laikā ir paaugstināts ūdens līmenis, kūst ledus, un ir īpaši piemērots laiks izbaudīt krāces kanoe stilā. Siltāks parasti kļūst pēc Lieldienām, un šis ir ideāls laiks, lai iebaudītu tradicionālo balzamu ar upeņu sulu. Aprīlī/maijā norisinās starptautiskais Baltijas Baleta festivāls, kur ietvaros varat apmeklēt kultūras izlases veida programmu, bet turpināt uz vienas stīgas noķerto mākslas momentu varat aprīlī Mākslas dienās, Cēsīs. Maijā nu jau par tradīciju ir kļuvusi Muzeju nakts, kad visā Latvijā muzejus iespējams apmeklēt līdz rīta gaismai, un šī ir iespēja vienreiz gadā tos redzēt pilnīgi cita gaismā – ar īpašiem pasākumiem un izklaidēm piesātinātus.

 

 Vasara.

 

Dziesmu un deju svētku laiks, Jāņu mistiskā īsākā gada nakts…

Baltijas baleta festivls

Bet pirms Jāņiem izmantojiet iespēju visā Latvijā apmeklēt gada tirdziņus: noteikti katru reizi atradīsiet ko jaunu un neredzētu, bet noteikti Latvijā tapušu. Jūlija vidū 2 dienu garumā norisinās Kantri mūzikas festivāls, kur piedalās arī muzikanti no Eiropas un Amerikas, bet netālu ir iespēja dzīvot kempingā, esot pašā notikumu virpulī.

Saulkrasti Jazz 2009

Saulkrasti Jazz 2009  Saulkrasti Jazz ir džeza festivāls, kas notiek jūlija beigās. Latviešu un liels skaits ārvalstu mūziķi uzstājas dzīvajā tieši blakus jūrai. Fināla koncerts ir kulminācija un baudījums katram īstam sevis cienošam mūzikas gardēdim.

 

Tāpat muzikālas nots pavadījumā visu vasaru laiku varat pavadīt „Rīgas Ritmos”, kas notiek jūlija sākumā, Rīgā, Siguldas Operas festivālā augusta sākumā un Cēsu mūzikas un mākslas festivālā arī augusta sākumā, kur vara iejusties viduslaiku gaisotnē, uzvelkot piemērotu tērpu un izgaršojot īpaši gatavotus ēdienus.

 

 

 

 

 

 

 Rudens.

 Rudens Siguldā

Rudens Latvijā ir perfekts laiks, lai apmeklētu pilis, piemēram, spokainākās vai arī krāšņākās, būsiet patiesi pārsteigti uzzinot mistiskos nostāstus… Izjust krāsas un toņus līdz niansēm varat rudenīgajā Siguldā un Vidzemes Augstienē, braucot ar gaisa tramvaju.

Komentārs par rakstu: Četri gadalaiki LV stilā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!