Svētdiena, 26. Maijs, 2024
Varis, Eduards, Edvards
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Elektromobiļa tūre

otrdiena, 10. novembris (2009)   

Sigulda ir vieta, kurā ir bijis gandrīz katrs pilnasinīgs latvietis, tomēr ir kaut kas pilnīgi jauns, kas piedāvā šo pilsētu apskatīt no cita leņķa un ar citām sajūtām. Elektromobilis ir visai interesants ekskursijas veids – šajā nelielajā, golfa mašīnai līdzīgajā transporta līdzeklī Jums ir iespēja vizināties pa Siguldas gleznainākajām vietā savās nozīmīgākajās dienās – kāzās, jebkāda veida ballītēs vai korporatīvajos pasākumos, kā arī jau iepriekš minētajās ekskursijās, rezervējot šo izklaidi vismaz piecas dienas iepriekš.

 

Siguldas tūre Siguldas tuure Piemīlīgo un simpātisko transporta līdzekli Jūs varat sastapt Siguldas Svētku laukumā, kura tas katru dienu no plkst. 11.00 – 19.00 viesmīlīgi gaida savus klientus un topošos draugus. Jāpiebilst, ka šis ir sezonāls izklaides veids, jo šis piedāvājums ir aktuāls no maija mēneša, kad pavasaris ir pilnbriedā, un ir īstais laiks baudīt gaisīgu izbraucienu līdz ar putnu vīterošanu, līdz oktobra nogalei, kad rudens Siguldā mirdz viszeltainākajos toņos.

 

Elektromobilis piedāvā piecvietīgu komfortu, bet, ja vēlaties atpūsties lielākā, piemēram, darba kolektīvā, vienlaicīgi šādā braucienā varat doties piecpadsmit cilvēki. Cenas ir atkarīgas no brauciena rakstura – vai tas ir publiskais vai individuālais, kā arī no tā, vai jau iepriekš esat rezervējis noteiktu laiku, bet katrā izcenojumi ir demokrātiski, kas lieliski spēj radīt svētku sajūtu.

Romantiskais elektromobilis Romantiskais elektromibilis Šāds ekskursijas veids ir ne vien atraktīvs, bet arī videi draudzīgs, tādēļ jo īpaši piemērots arī ģimenēm ar bērniem, lai apmeklētu skaisto Gleznotājkalnu un tvertu katru garām skrienošo momentu. Braucot ar ātrumu 15 – 10 km/h Jums būs iespēja arī apstāties pie izvēlētā maršruta objektiem un uzzināt par tiem detalizētāk. Jūs varat arī izvēlēties vienu no vairākiem maršrutiem, kas iekļauj dažādas vien Jums svarīgas vietas un arī laika amplitūdu no 1h līdz pat 2h ilgam braucienam.

 

Ar šo mazo elektrodraugu Jūs redzēsiet vairāk Ar o mazo elektrodraugu Juus redzeesiet vairk Latvijā faktiski vienīgie, kas piedāvā šādas ekonomiskas un efektīvas elektromobiļu tūres ir SIA Impresso (jāpiebilst, ka uzņēmums ir oficiālā pārstāvniecība visās Baltijas valstīs), un interesantākā no iespējām ir 1 Latvijas lata maksāšana par braucienu, kas ir garāks par 100 km, jo elektrotransports ir vienīgais, kas spēj ko līdzvērtīgu piedāvāt.

Komentārs par rakstu: Elektromobiļa tūre

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!