Piektdiena, 31. Maijs, 2024
Jūsma, Alīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Vai un kad Latvija piedzīvos katastrofu?

ceturtdiena, 26. novembris (2009)   

Atsevišķi dabas procesi, kas regulē dzīvi uz mums tik pierastās Zemes ir nenovēršami un nepieciešami cilvēces un planētas tālākai attīstībai, bet kā tas skar tieši Latviju? Slavenā krievu astrologa Pāvela Globas pareģojumi pagaidām nav piepildījušies, vismaz daļēji. Nedrīkstot celt tuneli, jo jau gadu pēc būves pabeigšanas notikšot katastrofa, jāpiebilst, ka Rīgas Dome jau krietnu laiku strādā tieši pie šāda projekta, kas paredzēta, lai daļu auto straumes novirzītu zem Daugavas…

 

Otrkārt, pāris mēnešus pēc Dienvidu tilta pabeigšanas plānojama nelaime pēc pazīstamā astrologa vārdiem, tomēr tilts jau gadu kā uzcelts, bet nelaimes priekšvēstneši pie horizonta nav manāmi. Treškārt, Ventspilī būšot liela mēroga ķīmiskā avārija – nekas konkrētāks gan nav zināms. Un, ceturtkārt, globālās sasilšanas ietekmē pasaules okeāna līmenis celšoties par 10-20 metriem, kas nozīmētu Latvijas piejūras robežas applūšanu, un tas notikšot pēc 30 gadiem. Jāpiemin, ka šis fakts arī no zinātniskā skatu punkta ir visreālākais, jo Austrumeiropas un Āfrikas platformas lēnām, bet mērķtiecīgi virzas viena otrai pretī, tādejādi jaušamas katrus 200 miljonus gadus notiekošās tuvojošās gigantiskās pārmaiņas.

Udens ienak pilseta...

 

Ūdens ienāk pilsētā… Ledus laikmetā pie mums jūra bija ezera stadijā, vien pēdējo 5000 gadus – jūras stadijā, tādēļ vien likumsakarīgi ir secināt, ka drīz tā atkal atgriezīsies ezera stadijā, jo jau 1981.gadā veiktie pētījumi liecinājuši, ka Baltijas jūras krasti grimst, un šīs prognozes neapgāž arī speciālisti. Piemēram, Pļaviņu HES plānots izveidot avārijas pārgāzi tieši neparedzētām situācijām iespējamajos katastrofu gadījumos. Jāsaka vien, ka šis projekts gaida savu finansējumu un krīzes situācijas uzlabošanos.

 

Pļaviņu HES  Gada sākumā jūra appludināja arī mūsu pludmali. Kā zināms, 60tajos gados pludmale Majoros bijusi 86 metrus plata, nu jau tā ir kļuvusi šaurāka, tā kā šādi ikdienā neievērojami fakti liek aizdomāties par nenovēršamajiem augstāko spēku plāniem attiecībā uz mūsu nākotni. Arī visā plašajā pasaulē postošus plūdus piedzīvo pilsētas, kuras ko līdzīgu, tikai mazākos apPlavinu HESmēros, ir piedzīvojušas vien pirms vairāk kā 50 gadiem.

 

 

2012 mistika Tomēr, sekojot zinātniskajiem faktiem pa pēdām, tektoniskie procesi finišēs pie lielajam pārmaiņām vien ap 2080.gadu, kas ir laiks, kad ļoti iespējama būs lielo plūdu sākšanās. Gaišākam redzējumam uz Latvijas nākotni varam bilst, ka valsts netiks pilnībā nogremdēta, un iedzīvotājiem no lielākajām pilsētām (Rīgas, Jūrmalas, Ventspils un Liepājas) būs vien jāmēģina iedzīvoties mazāk urbanizētajās teritorijās, kuras paliks neskartas. Katrā ziņā attīstībai ir sava nākotne un nav pamata iedomāties ko līdzīgu kā mēs varam redzēt Holivudas katastrofu grāvējos. 2012.gads vien ievērības cienīgs esot ar to, ka tieši tā būs globālā siltuma maksimuma robežas sasniegšana, un ap 2015.gadu vidējā temperatūra atkal kritīsies…

Komentārs par rakstu: Vai un kad Latvija piedzīvos katastrofu?

niks
26.09.2015 12:09:08
Es domāju ka vainīgi ir cilvēki kuri grib regulēt cilvēkus.Mēs maksājam par visu zemes nodokli,elektrību,par ūdeni, par siltumu.Dome par siltumu maksā,valsts maksā tad vēl iedzīvotāji maksā domei lai būtu silti.Bet neko pretīm nedod.Cilvēks domā

esmu dievs ,bet cits nav nekas.Cik ilgi turpināsies.Lai ir katastrofas.jo esam pelnījuši.Ceru ka Tas Kungs parūpēsies kuri nav vainīgi.Zinu ka viņi saņems savu tiesu.Tikai jāgaida.
agnese
25.09.2015 21:52:40
Bija stiprs vējš billijs.Tajā naktī mani sauca.lai baidos.Es pateicu vai pazīsti Jēzu.Es ticu viņam.Lai iet projam.Aizgāja.Ticīgi cilvēki tic dievam.es jūtu kad kaut kas tuvojas.Ar Dieva palīdzību atspēkošu.
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!