Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Latvija tirgo pilsētu

pirmdiena, 1. februāris (2010)   

Beidzot ari Latvija izcelsies uz Baltijas valstu fona, kā pirmā valsts kura tirgo uzreiz veselas pilsētas, un proti. Jau pagājušā gada decembra sākumā Privatizācijas aģentūra aicināja pieteikties kandidātus  līdz 2010. gada 26.janvārim, kuri vēlas iegādāties mazo militāro pilsētiņu „Skrunda-1”, kuru tirgos  izsolē 2010.gada 5.februārī. Piedāvājums ir  ar visām ēkām, pazemes bunkuriem un patvertnēm atombumbu uzbrukuma gadījumiem . Kopumā pavisam ir 70 ēkas un būves. No tām desmit ir dzīvojamās mājas, kā arī viesnīca, klubs, bērnudārzs, noliktavas, siltumnīcas, kazarmas, garāžas, darbnīcas, pazemes bunkuri un citi objekti.  

 

 skrunda2

 

Objekta noteiktā cena ir 153 966 lati(kura iespējams augs), vai nav forši iegādāties veselu pilsētu, tādas vienas savrupmājas vērtībā? Jaunais īpašnieks varēs apvilkt žogu, pilsētā atcelt ātruma ierobežojumus, uzvilkt sev šerifa formu un regulēt savu mazo karaļvalstiJ, patiesībā pat izdomāt dažnedažādas aktivitātes, jo tas kļūs par privātīpašumu. Savulaik Skrundā dzīvoja apmēram 500 cilvēku, šobrīd šajā militārajā pilsētiņā, vairāk iedzīvotāju nav palicis un nekāda saimnieciskā darbība nav veikta, tomēr manuprāt visiem zināmā Cinevilla, kura tika radīta mākslīgā ceļā, filmēšanas vajadzībām šoreiz paliktu otrajā plānā, ja vien jaunie īpašnieki spēs attīstīt šādu projektu. Latvijā ir pietiekami daudz cilvēku, kurus šis projekts varētu ieinteresēt tikai nepiepildīto ambīciju dēļ, jo 150 000Ls nav tā nauda, lai pārāk ilgi domātu par pilsētas iegādes lietderīgumu.

 

 

Atgādināsim, ka Skrundā atradās radiolokators, kurš bija unikāls militārais objekts pat Padomju Savienības mērogos.  Līdz šim zināmie gadījumi, kad tiek iegādātas un pārdotas veselas pilsētiņas bija reģistrēti Amerikas Savienotajās Valstīs un Austrālijā, tomēr no bijušajām postpadomju valstīm Latvija ir pirmā, kura atkal liek par sevīm runāt.

Komentārs par rakstu: Latvija tirgo pilsētu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!