Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Vasaras mūzikas festivāli 2010

pirmdiena, 31. maijs (2010)   

Kārtējie trakie vasaras pasākumu mēneši ir klāt- visā Ēiropā mūzikas un izklaides pasākumi kļūst par nedēļas nogales galvenajiem svētkiem. Ja arī nav iespēju dotiez uz Lielbritāniju vai, piemēram, Dānijas milzīgo festivālu Roskilde 2010, tepat, Baltijā tiek piedāvāti vairāki līdzvērtīgi notikumi.

 


Kopš 2008. gada Lietuvas pilsētā Norviļšķē, precīzāk- pie Norviļšķes pils, notiek pasākums B2gether,kurā šogad uzstāsies Empire of The Sun, Skunk Anasie un virkne labu lietuviešu mūziķu, piemēram, Arlīna Orlova, Skamp,u.c. No Latvijas šajā festivālā pirmo reizi spēlēs arī Instrumenti. Biļetes cena vienai dienai maksās LVL- 19-20,savukārt trijām dienām- LVL 28. Festivāla norises laiks- 25.-27. Jūnijs. Vairāk info- www.b2g.lt

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Positivus Festival 2010- viens no Baltijā lielākajiem mūzikas/mākslas festivāliem jau kopš 2007. gada. Pēdējo trīs gadu laikā tas pulcējis Stereophonics, Prāta Vētras, Moby, James un citu grupu fanus vienkopus. Jāatzīst, ka ambīcijas rīkotājiem ir diezgan lielas, un šobrīd festivāla mērķauditorija kļūst tikai plasāka. Arī vieta šādam festivālam šķiet ideāla- Salacgrīvā pie jūras- tuvu Igaunijai, tuvu Skandināvijai un,protams, Latvijas pilsētām, jo no Rīgas pa tiešo var aizkļūt pa Via Baltica šoseju.

 


Šogad kā galvenie mākslinieki būs Muse, Scissor Sisters, UNKLE un citi. Jāatzīmē fakts, ka interesantas lietas tiek piedāvātas jebkuram- deju mūzikas mīļiem ir savas DJ teltis, kino mīļiem tiek piedāvātas filmas no dažādiem kino periodiem, ir arī latviešu mūzikas skatuves. Pozitīvs faktors- alkohola patēriņš notiek prātīgi un apmeklētāji cits ar citu sadzīvo ar respektu un draudzīgi. Ja gribas sabiedrību bez liekas burzmas- šī būs īstā izvēle.

 


Biļetes cena vienai dienai šobrīd maksā LVL 25, divām dienām- LVL 29, ar telts vietu(Merrild telšu pilsētiņā)- LVL 32.50. Var iegādāties arī grupas biļeti, 6 cilvēkiem maksās LVL 147 bez telts vietas, tātad- LVL 24.50 vienai personai. Pasākuma norises laiks- no 16. Līdz 17. jūlijam.

Vairāk info- www.positivusfestival.com.

 


Interesants un visnotaļ kolorīts pasākums norisināsies Tallinas Sv.Brigitas pilsdrupās- Maailmakyla,kur no visas pasaules kopā sabrauc “world music” pārstāvji. Šogad būs gan serbu Emirs Kustarica ar orķestri, gan Sjerraleonas bēgļu koris, gan citi brīnumi. Domājams, šāda alternatīva patiks tiem,kuri ir mazliet noguruši no rokmūzikas trokšņa vai dejotāju tusiņiem. Norises laiks- 16.-19.jūnijs. Biļetes cena četrām dienām maksā līdz 31 latam iepriekšpārdošanā.

Vairāk info-www.maailmakyla.ee.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tele2 Baltic Beach Party - viens no lielākajiem pludmales festivāliem Kurzemē, kas notiks jau 9. gadu pēc kārtas.

 

Šogad programma pilnā apmērā tiks publicēta jūnijā, tomēr pagaidām zināms, ka uzstāsies arī skandināvu rokgrupa The Rasmus, Vācijas top DJ ATB, un citi deju mūzikas pārstāvji.

 

Festivāls ik gadu pulcē Latvijas aktīvākos ballīšu karaļus- notiek krāšņi šovi, Ibicas stila ballītes līdz rīta gaismai un citas atrakcijas. Patiks tiem,kuri mīl pilsētas burzmu, garšīgus kokteiļus un jautru atpūtu pludmalē. Pirmās 1000 biļetes šogad bija nopērkamas par 3 latiem, savukārt vēlāk tās maksās 5 latus un dārgāk.

 

Vairāk info par pasākumu var iegūt šeit: www.beachparty.lv
 

Komentārs par rakstu: Vasaras mūzikas festivāli 2010

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!