Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Positivus AB festivāls Salacgrīvā

trešdiena, 25. augusts (2010)   

Katru gadu kādā vidusmēra izmēra Jūrmalas pilsētā tās iedzīvotāji guļ mazāk stundas kā parasti, ielas ir pilnas ar jauniešiem, tūkstošiem jauniešu – daži vairāk, daži mazāk iereibuši. Dažos veikalos paaugstinātas cenas, un apsargi laiž pa grupiņām iekšā – ir sācies ikgadējais mūzikas festivāls Positivus AB.

 


Ceturto gadu tiek krāta un lipināta pieredze šim nudien skaistajam pasākumam, kuru parasti arī aplaimo laikapstākļi. Nevar šaubīties par apzīmējumu – lielākais un noslīpētākais no mūzikas festivāliem Latvijā, ar savu, neatkārtojamu, “fīlingu”. Lielākoties izvēlētā mūzika festivālā ir tā sauktais indie jeb neatkarīgā, domājošā/intelektuālā mūzika. To arī festivāla vadītāji, kuri cīnās, lai pasākums sāk arī nest peļnu, ir atzinuši. Varbūt mūzikas klāsts nav no lielākajiem un galvenie numuri ir nedaudz parietējušas zvaigznes, taču jāatceras, ka katrs festivāls un liels notikums aug un attīstās.


Positivus rīkotāji ir parūpējušies, lai bez mūzikas būtu teju nebeidzams izklaižu klāsts. Sākot no mākslas vorkšopiem, izklaidējošām fotosesijām un beidzot pat ar teātri un dzejas lasījumiem. Ar ko nodarbināt sevi, var atrast katrā no festivāla laukuma telpām. Arī Salacgrīva ir skaista un noteikti apskatāma pilsēta ar izteikti patīkamu, tīru un koptu jūras daļu.

 


Šogad festivālā mūs priecēja tādi mūzikas grandi kā eksplozīvie rokeri Muse; seksuāli uzlādētie, homofobu nīstie Scissor Sisters un britu UNKLE un Happy Mondays. Bija arī vairākas nelielā izmēra skatuves,piemēram, RADIO Swh tika nodrosināta gan diskotēka ar DJ Ufo,gan vairāki lieliski pašmāju grupu koncerti(SatellitesLV, TāTāTā,u.c.). Turpat,blakus, darbojās arī bāra IloveYou skatuve, kur gan nopietns mīnuss bija tās atrašanās blakus galvenajai skatuvei,līdz ar to skaņas kvalitāte nebija tā spožākā. Šie novērojumi,protams,tikai nedaudz ieskicē Positivus norisi,vēl jau varētu minēt izcilo Svjata Vatra koncertu ar ukraiņu trakajiem puišiem uz skatuves(ādas biksēs,bet ar akordeoniem), u.c.

 

Vairāk informācijas par šī gada notikumiem un nākamā gada jaunumiem var uzzināt: www.positivus.com.
 

Komentārs par rakstu: Positivus AB festivāls Salacgrīvā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!