Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Fontaine festivāls Liepājā

trešdiena, 25. augusts (2010)   

Jau ceturto gadu vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām kā vasaru noslēdzošs pasākums notiek Fontaine festivāls. Organizators, pats Luijs Fonteins, arī šogad, par spīti ļaunprātīgām viņa uzņēmumu dedzināšanām tomēr atlicināja laiku, lai nepieviltu pasākuma cienītājus, uzrīkoja lielisku atkalsanākšanu. Pasākums risinājās divās Fontaine Palace telpās un atsevišķā āra skatuvē. Par samērā smieklīgu summu bija gana eklektisks un krāšņs muzikālais piedāvājums.

 

Gan latviešu smagās mūzikas respektablais gals (Skyforger, Nasty Smile, Backflow), gan vairāki lieliski blūza un roka pārstāvji, ieskaitot pašu īpašnieku Louie Fontaine & The Black Horses un D11 Blues Band. Pilna pasākuma programma apskatāma šeit: http://www.fontaine.lv/festival/lv/home
Šogad, kā jau katru gadu, bija atsevišķa telšu pilsētiņa, kas gan šoreiz bija puslegāla – celt savu telti jau variet, bet uz savu atbildību. Jebkurā gadījumā nekādu nepatikšanu nebija. Uz divām dienām bijām kaimiņi un kaimiņienes ar vēl aptuveni trīsdesmit cilvēkiem.

 

Bez mūzikas šim festivālam “līdzi nāca” vēl arī papildus izklaides iespējas. Pirmkārt, jāpiemin tuvīnā un ārkārtīgi tīrā jūra, kur peldēties un izklaidēties var gan pirms gan pēc koncertiem, ko daudzi arī darīja. Otrkārt, pati Liepājas apskate. Laiks tam noteikti ir, jo koncerti sākās vakaros ap divdesmitiem. Liepāja ir kļuvusi par kaut ko līdzīgu Ventspilij, tikai savā skaisti apbružātā ziņā. Liepāja ir visai līdzīga Prāgai, arī no moderno ēku arhitektūras viedokļa. Kur nu vēl īpatnējais piedzīvojums, apmeklējot Karostu – vienu no Liepājas simboliem.

 

Fontaine festivāls ir interesants un savā ziņā ekstravagants pasākums, kas, spītējot dedzināšanām un Liepājas iekšējām politiskajām nebūšanām, es ticu, notiks vēl un vēl. Luijs Fonteins ir spītīgs un veiksmīgs uzņēmējs.
 

Komentārs par rakstu: Fontaine festivāls Liepājā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!