Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Katrs atpūtas brauciens kā piedzīvojums

sestdiena, 2. oktobris (2010)   

Protams, mēs labprāt iepazīstamies ar cilvēkiem, kuri ir portāla pasākumu vai konkursu uzvarētāji. Konkursā „Daile un Latvijas vietas” nebūt ne tik vieglajās trīs kārtās uzvarēja rīdziniece Ieva Rudzāte. Mēs lūdzām Ievu nedaudz iepazīstināt ar sevi:
„Esmu studente un šobrīd savu laiku pilnībā veltu bakalaura darba rakstīšanai. Par konkursu uzzināju nejauši - meklējot internetā informāciju par izklaides un atpūtas vietām netālu no Rīgas. Nonākot šajā portālā uzmanību piesaistīja konkursu sadaļa, jo reizēm ir interese piedalīties, meklēt atbildes uz sev nezināmiem jautājumiem.

 


Grūtākie jautājumi bija 3. kārtā, jo vairākas atbildes nevarēja atrast ar interneta palīdzību. Nācās likt lietā gan loģisko domāšanu, gan izslēgšanas metodi un lūgt ģimenes palīdzību. Savukārt konkursa 2.kārtā bija interesanti jautājumi, kuros, lai nonāktu pie pareizās atbildes, sākumā bija jāsaprot jautājuma būtība. Katrā konkursa kārtā bija iespēja uzzināt kaut ko jaunu par Dailes teātri un tā aktieriem.
Atpūta dabā ir mans mīļākais vaļasprieks. Parasti jau pavasarī ar ģimeni un draugiem atklājam telšu sezonu. Vasaras brīvdienas visbiežāk tiek pavadītas kempingos pie jūras Ventspils pusē.

 Nereti brauciena galamērķis ir tikai aptuvens, jo ceļojuma laikā vienmēr ir vēlme aplūkot dažādus apskates objektus un meklēt īsāko ceļu pa kartē neatzīmētiem ceļiem. Tādā veidā bieži ir iespējams atrast īpaši skaistas atpūtas vietas, kur nav daudz atpūtnieku. Īpaši mīļa vieta ir Jersika Latgalē, kur var lieliski atpūsties pie Daugavas un aizmukt no pilsētas kņadas. Rudenī katru gadu, ja ir iespējams, dodos baudīt Siguldas skaistumu.
 

 


Pašlaik lasu literatūru, kas nepieciešama bakalaura darba rakstīšanai, bet mīļākās ir grāmatas par vēstures tēmu, patīk Blaumaņa darbi, kurus pārlasu atkal un atkal.
Pēdējā izrāde, kuru skatījos Dailes teātrī, bija Meža gulbji. Redzēju gan Meža gulbju pirmizrādi pirms daudziem gadiem, gan noslēguma izrādi. Diemžēl nesanāk doties uz teātri tik bieži, cik vēlētos. Tāpēc arī bija azarts piedalīties šajā konkursā, kura balvā teātra apmeklējums! Apskatot Dailes teātra repertuāru vairākus mēnešus uz priekšu, radās vēlme apmeklēt izrādi Ceplis, jo esmu redzējusi tikai filmu, kas ļoti patika.

 


Turpmāk interesētu konkursi par dažādām tēmām, lai nav vienveidīgi. Tā kā portālā atrodama informācija par atpūtas iespējām, tad biežāk varētu rīkot konkursus par dabu, dažādām apskates vietām Latvijā. Liekas, ka viss jau Latvijā redzēts, bet tā nav, jo vienmēr var atrast kaut ko, kur nav būts. Vairāk gribētos apmeklēt Latgali, apskatīt vietas pie robežas.

 

 

Tagad, kad pienācis rudens, vēlētos aizbraukt uz kādu siltāku zemi. Labprāt paciemotos pie draudzenes Spānijā.
Par tūrisma iespējām Latvijā domājot, atpūtas nama izvēle būtu atkarīga no tā, kādam mērķim. Ja vasara, tad noteikti jūras vai ezera tuvumā, bet romantiskam ziemas vakaram - nelielu atpūtas namiņu meža vidū. Ziemā vēlētos aizbraukt kaut kur paslēpot, jau kādus gadus 10 neesmu to darījusi
Šovasar katrs atpūtas brauciens bija kā piedzīvojums. Laba kompānija - tas ir galvenais nosacījums!”

 


Ievas saņemtā balva no Dailes teātra – ielūgums divām personām uz šīs sezonas jauniestudējumu: Jāņa Lūsēna mūziklu „Ceplis” 24. novembrī. Apsveicam!


 

Komentārs par rakstu: Katrs atpūtas brauciens kā piedzīvojums

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!