Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Zīlējam?

ceturtdiena, 25. novembris (2010)   

Tuvojas Advente un Ziemassvētku laiks. Un tieši šajos brīžos rodas vēlme domāt kāda būs nākotne, ko atnesīs jaunais gads. Politika, nodokļi, aizmirstam – ir jādomā par kaut ko jauku un skaistu. Un kā lai ielūkojas nākotnē? Tam jau sen ir izdomāta zīlēšana – vieni to var uzskatīt par māņiem, citi ticēt. Bet vai nav vienalga? Kāpēc nepaspēlēties? Ir ļoti plašas zīlēšanas iespējas un līdz ar to – kāpēc neatbildēt uz jautājumiem – ko nesīs nākotne, vai sastapsi mīļoto?

 


Sagatavošanās darbi - izkausējam vasku, uzsildām nedaudz piena, izejot uz mājas sliekšņa, lūdzam labvēlību un uzdodot interesējošo jautājumu mājas gariņam, ielejam siltajā pienā izkausēto vasku. Pēc izlietās formas skatāmies, ko nākotne mums nesīs.
Ar vaska palīdzību varam arī uzzināt potenciālā mīļotā vārdu un izskatu. Pusnaktī, kad visi mājinieki dus saldā miegā, vajag iedegt sveci, kuru novieto tā, lai tās atspulgs būtu spogulī. Skatoties uz sveces liesmas atspulgu spogulī, lūdzot, lai tā parāda nākamā mīļotā atspulgu. Veiksmes gadījumā, noteikti jāpasaka – paldies. Ir jau vēl simts un viena iespēja, kā noskaidrot gaidāmo, kas pagaidām vēl tīts noslēpumā.

 


Tik pat labi nākotnes izzīlēšanai var izmantot kārtis. Populārākais no šiem zīlēšanas veidiem ir Taro kārtis, bet šeit es nepalīdzēšu. Kā saka – griežaties pie profesionāļiem. Esot simts un viens veids kā izlikt Taro kārtis un uzskata, ka neprofesionālim labāk ar šī kārtīm nespēlēties. Bīstama esot ne jau to maģiskā būtība, bet paša licēja ietekmējamā psihe, cik ļoti licējs var ietekmēties no sava likuma. Nu gadīsies kāda nelaba kārts. Kāršu licējs iedomāsies sazin ko, cik nelabi ies utl., kaut gan kombinācijā ar blakus kārti šī kārts nozīmēs absolūti ko citu. Tā kā labāk nespēlēties ar lietām par kurām nav īstas izpratnes – kaut vai savam sirds mieram.

 


Bet ko darīt, ja tomēr esi paspēlējies un kārtis visādus nelabumus piesolījušas? Ja jau kārtis izlikušās ne visai labvēlīgā veidā, nesteidzieties noskumt. Apstājieties un padomājiet kāpēc var notikt šāda situācija. Varbūt ir nepieciešams kaut ko mainīt savā dzīvē? Varbūt sevī? Varbūt jānomaina vide, kurā jūs atrodaties? Tādi ir simts un viens jautājums. Bet tas dod iespēju saprast, kā var izvairīties no solītajām negācijām. Pateikšu vienu triku – kad būsiet sevi paanalizējis – nomainiet sliktu sološo kārti pret pozitīvu. Un tieši šajā mirklī sāciet domāt, kas man ir jādara, lai viss notiktos! Pasmaidiet un sāciet darboties, lai vēlamais kļūtu par reālo!

 


Esiet veiksmīgi un laimīgi!

Komentārs par rakstu: Zīlējam?

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!