Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jauns un ērts bāru, restorānu, kafejnīcu meklētājs

ceturtdiena, 31. maijs (2012)   

Izlemjot ieturēties ārpus mājas un meklējot vietu, kur pavadīt laiku labā kompānijā, malkojot kafiju vai baudot kādu garšīgu ēdienu vai dzērienu, allaž kļūst aktuāli vieni un tie paši jautājumi: kur? līdz cikiem strādā? par cik? vai tur ir mans iemīļotais (alus, vīns, smalkmaizīte u.tml.)?

Nav noslēpums, ka allaž meklējam vienmēr tuvāko vietu ar ērtu nokļūšanu, tāpēc neviļus iešaujas prātā doma, kaut varētu ar pāris klikšķu palīdzību kādā interneta vietnē vai viedtālrunī atrast, apskatīt tuvākās vietas pāris kilometru rādiusā ar ērtu piebraukšanu un ar iecienīto ēdienu vai dzērienu turklāt par draudzīgām cenām. Turklāt būtiski, kā šī vieta izskatās un kāda tur ir atmosfēra.

 

Nu beidzot šāda iespēja ir. Darbu sācis Latvijā plašākais bāru, kafejnīcu, restorānu un citu ēdināšanas vietu meklētājs – www.barradar.lv. Šobrīd meklētājā pieejamas vairāk nekā 500 vietas gan Rīgā, gan ārpus tās, un katru dienu informācija tiek papildināta arvien ar jaunām.

BarRadar lietotājam ir iespēja meklēt sev, saviem draugiem, kolēģiem, biznesa partneriem piemērotu vietu pēc dažādiem kritērijiem, kuru vidū ir gan atrašanās vieta, gan darba laiks, gan pieejamās ekstras – bezmaksas autostāvvieta, Wi-Fi, kompleksās pusdienas, terase, izlejamais alus, bērnu stūrītis utt. Turklāt konkrēto vietu var iepazīt arī neklātienē - gan apskatos fotogrāfijas, gan arīizlasot apmeklētāju atsauksmes, komentārus no Foursquare un TripAdvisor.

BarRadar unikalitāte ir iespējā atrast, apskatīt tuvumā esošās vietas, vadoties no jūsu patreizējās atrašanās vietas, to norādot kartē vai izvēloties konkrēto ielu krustojumu.

 

Sekojiet arī BarRadar aktivitātēm sociālajos tīklos - Twitter, Facebook, GooglePlus, Draugiem – un uzziniet par ēdienu un dzērienu baudīšanas iespējām savā pilsētā!

Komentārs par rakstu: Jauns un ērts bāru, restorānu, kafejnīcu meklētājs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!