Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Noķert vasaru „aiz astes”

otrdiena, 14. augusts (2012)   

Vasaru aiz astes noķert solās valcēnieši. Kāpēc ne, ja piektdien, 24.augustā Valkas brīvdabas estrādē šalks ne tikai priedes. No plkst.19.00 – 21.00 tur skanēs arī bērnu un pieaugušo smiekli, piedaloties dažādās jautrās un sportiskās aktivitātēs. Plkst.21.00 sāksies balle „Ķeriet vasaru aiz astes!” kopā ar grupu „Bruģis”.

25. augustā tūrisma sezonu ar brīnišķīgu pasākumu noslēgs Pāvilosta: tur Senās uguns nakts. Būs laternu darbnīca un spēkus varēs stiprināt ar zivju zupu; būs arī Gaismas ceļš – lāpu un laternu gājiens, būs zaļumballe, svētku ugunskurs un gaismas plosti Sakas upē.

 

 

Tuvojoties augusta nogalei, mēs jau zinām – Carnikavā notiks Nēģu svētki. 25. augustā būs lustes ne tikai vēderam (kurš gan labprātīgi atteiksies no nēģu nogaršošanas), bet arī garam. Tie būs svētki visas dienas garumā, kad ar saviem priekšnesumiem priecēs mūziķi un novada tautas deju kolektīvi, būs dažādas sporta aktivitātes, krāšņais svētku gājiens kopā ar Nēģu karali, amatnieku tirdziņš.

Šogad Nēģu svētkos visi ir aicināti uz peldlīdzekļu parādi, kuras laikā notiks arī paraugdemonstrējumi uz ūdens. Vienalga, vai tas ir motorizēts, airējams, liels, mazs vai pat pašu rokām sameistarots (galvenais, lai negrimst!), ikviens ir aicināts piedalīties peldlīdzekļu parādē pa Gauju!

 

25. augustā svētki arī Siguldā – klubs „Kaķis” aicina uz atvēršanas ballīti un 8. dzimšanas dienas svinībām. Trakas dejas, mežonīgs DJ sets, krāsaini, gardi un dzirkstoši kokteiļi bārā visām gaumēm.

 

 

Ja vien neuznāks pirmā rudens salna, tad esat laipni aicināti Kukurūzas labirintā Ozolniekos, Tukuma pusē. Protams, ja esi gatavs pamēģināt un krietni lielā platībā atrast pareizo ceļu starp kukurūzām, kas pārsniedz cilvēka augumu. Taču pamēģināt noteikti ir vērts, piedzīvojums garantēts.

Savukārt 1. septembrī mūs pārsteigs grandiozs uguņošanas šovs Valmieras Pauku priedēs - starptautiskais uguņošanas festivāls "Uguns paparde". Pasākums iecerēts kā muzikāls uguņošanas šovs, kuru veidos piecas pirotehnikas kompānijas no Francijas, Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Tā mēs to vasaru ķeram – „aiz astes” vai citādi, lai pietiktu prieka arī rudenim un ziemai.

 

 

Informāciju apkopoja
Anita Grīniece
 

Komentārs par rakstu: Noķert vasaru „aiz astes”

Zigis
14.08.2012 13:18:03
Man patīk vasara
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!