Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jaunā gada lustes un nerātnības

trešdiena, 26. decembris (2012)   

Bluķi nu ir vilkti un sadedzināti, Ziemassvētku dziesmas izdziedātas un dāvanas saņemtas. Mazliet skumji, ka šie jaukie svētki tagad pagātnē. Lai gan paskumt mums pietiks laika vēl gana garajos un grūtajos ziemas mēnešos līdz pavasarim. Tagad vēlreiz jāatver sirdis priekam un ar visu būtību jāmetas jaunā gada sagaidīšanas gavilēs.

 

Mazliet apsverot piedāvājumu, jauka tradīcija šķiet Jaunā gada sagaidīšana pilsētu centrālajos laukumos. Kāpēc gan ne? Piecelties no sava svētku galda un ienirt priecīgā ļaužu pūlī. Tad ikkatram svešiniekam var novēlēt laimīgu Jauno gadu un tādu pat neviltotu sveicienu saņemt pretī.

Īpatnēju Jaunā gada sagaidīšanu mums piedāvā rehabilitācijas centrs „Līgatne”. Uzaicinājumā teikts: „Biedri, padomijas laika paaudze un viņu pēcteči tiek pulcināti uz Jaungada ballīti ``Sarkanas, sarkanas visas manas bantes ...``Kūrortviesnīcā ``Līgatne`` 31.decembrī kolonu zālē (6 metrus virs zemes) un Padomju īpaši slepenajā bunkurā (9 metrus zem zemes).” Laikus klāt būšot Salatēvs, kurš nepacietīgi gaidot uzklausīt kādu padomju laika pantiņu. Dāvanās varēšot saņemt konfektes „Sarkanā magone”. Tiek solīts arī bagāts mielasts ar mūsdienīgu garšu (barankas un prjaņiki tikai labākajiem) un daudz citu nebēdnību.

 

Vēl ko citu izdomājuši Līgatnes „Ratnieki” – TV šovs dzīvajā ēterā. Raidījuma programmā tiek solīts: „Minnas tantes cepamstundās gatavosim raušus un cepumus un baudīsim Jāņonkuļa karstsulas (dažāda stipruma ). Ziemas prieki pagalmā (līdz jāņem sniega lāpsta), ēverģēlības ar un bez mērķa. Pavāršova veikumu novērtēsiet pie mielasta galda (dos gan karstos, gan aukstos ēdienus). Konkursa Jaunais Vilnis mūza iesildīs visus vakara ballītei. Dejosim un dziedāsim ar zvaigznēm un bez. Superbingo galvenā balva (nemainīga) – tekstilrūpnieka Roberta Hirša zeķe ar skanošo. Acīmredzamais neticamais viesīs skaidrību nākošā gada aktualitātēs, skatoties zvaigznēs un rūnās. Ratnieki staros gan salūta puķēs, gan dzirkstīs šampanieša glāzēs. Jaukus sapnīšus pēc lustēšanās un mieru varēs rast komfortablos numuriņos.” Pie tam Ratnieki 2013. gadu piedāvā iesākt ar atspirdzinošām brokastīm. Kas tajās tiks pasniegts, pagaidām noslēpums.

Mums noteikti ir, kur katram atrast savu īsto vietu svinībām. Lai tikai prieks un līksmība ievada 2013. gadu!

Komentārs par rakstu: Jaunā gada lustes un nerātnības

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!