Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pastnieki tiek sagaidīti kā vēstneši

trešdiena, 16. janvāris (2013)   

Nevarētu sevi pieskaitīt pie īstiem šlāgermūzikas faniem, taču savulaik labprāt klausījos „Apvedceļu”, pēdējā laikā priecājos par „Balto lāču” izpildītajām dziesmām. Tādēļ jo interesantāks man šķiet abu grupu kopējais projekts „Pasta nodaļas stāsti”, kuru, izvērtējot janvāra pasākumu piedāvājuma klāstu Latvijas novados, vislabprātāk apmeklētu. Lai gūtu priekšstatu, nedaudz apkopoju pieejamo informāciju par šo projektu.

 

„Apvedceļa” pārstāvji stāsta, ka paši projekta dalībnieki šo kopdarbu dēvējot par muzikālo plenēru. Idejas autors – "Balto lāču" līderis Andris Baltacis šoreiz licis lietā ne tikai savas dziedātāja un mūziķa prasmes, bet arī savulaik apgūto režisora profesiju, kā rezultātā ir tapis apjomīgs muzikāls uzvedums, kurā lomas atvēlētas visiem mūziķiem – pasta priekšniekam, padotajiem un apkopējam. Katrs ir ticis arī pie sava jauna vārda, tā radušies ir Krūmacis, Baltiņš, Lej – Man un fon Lipskis. Uzvedumā "Baltie lāči" un "Apvedceļš" reāli rāda, izdzīvo, izdzied un izspēlē kādas pasta nodaļas stāstus, nākot pie klausītājiem ar jaunām un jau skatītāju simpātijas ieguvušām dziesmām, ko papildina gan īpaši šūti pastnieku tērpi, gan skatuves iekārtojums.

 

Andris Baltacis un Jānis Krūmiņš ir sarakstījuši jaunas dziesmas un abu sadziedāšanās ir visai iespaidīga, jo abi mūziķi ir ar pārliecinošu skatuves harizmu un mūziķa talantu. Īpašs prieks ir tiem klausītājiem, ka spēj novērtēt dziedāšanu četrbalsīgi.
Publiku koncertā sagaida ne vien dažādi patīkami pārsteigumi, bet arī reālas dāvanas, ko saņem aktīvākie un atjautīgākie klausītāji. Ovācijas un ilgie aplausi koncerta laikā liek secināt, ka programma ir izdevusies un skatītājiem tā sniedz gan lielisku muzikālu baudījumu, gan patīkamu atpūtu.

 

LR2 mājas lapā lasām: „Latvijas populāro šlāgergrupu līderi Andris Baltacis no grupas „Baltie lāči” un Jānis Krūmiņš no grupas „Apvedceļš” ir izveidojuši kopīgu dzīvespriecīgu koncertprogrammu – „Pasta nodaļas stāsti. „Pasts ir vieta, kas cilvēkus saista vienu ar otru, ar valsti, ar pagātni un nākotni. Pastam ar vēstuļu un bandroļu palīdzību tiek uzticēti daudzu cilvēku svarīgi dzīves notikumi un pastnieks bieži tiek sagaidīts kā vēstnesis, kas šiem notikumiem ļauj piepildīties, un, ja mēs ielūkojamies kādas pasta nodaļas dzīvē, mēs redzam, kā klājas pasta darbiniekiem , kuriem ir uzticēts tik daudz…”

 

Aiziesim, aizbrauksim, paskatīsimies? Kāpēc ne. Pēc Ziemassvētkiem un Jaunā gada kņadas tā varētu būt relaksējoša izklaide.

 

Tuvākie koncerti:
Svētdiena, 20. janvāris Gulbenes k/c
Sestdiena, 26. janvāris Rēzeknes k/n
Svētdiena, 27. janvāris Madonas k/n
Piektdiena, 1. februāris Ādažu kultūras namā
Piektdiena, 8. februāris Slampes kultūras pilī
Piektdiena, 14. februāris SPLENDID PALACE (kino Rīga)

 

Informāciju apkopoja
Anita Grīniece


 

Komentārs par rakstu: Pastnieki tiek sagaidīti kā vēstneši

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!