Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jelgavas ledus skulptūras ceļo tālāk

pirmdiena, 18. februāris (2013)   

 Jelgavā 15. Starptautiskais ledus skulptūru festivāls noslēdzies ar lielu apmeklētāju skaitu, taču gan Uzvaras parkā, gan arī citur Latvijā tās apskatāmas, jo mazās konkursa skulptūras ceļojušas uz Ogri, Jēkabpili un Ērgļiem, lai arī tur pārsteigtu ar mistisko ledus burvību.

Kaut arī ledus skulptūru festivāls Planētā „Ledus” ir noslēdzies, tomēr nekas vēl nav nokavēts, jo jebkurš interesents var doties apskatīt lielās skulptūras, nofotografēties pie foto skulptūrām un apskatīties, kāda tad izskatījās ledus pirts no iekšpuses. Iestājoties diennakts tumšajam laikam skulptūras tiek izgaismotas, radot īpašu gaismu un krāsu spēli.

Šī gada festivālā, kā jau dzimšanas dienas ballītē, arī apmeklētāju skaits ir bijis liels – 43 500.
Mazās konkursa skulptūras tika transportētas uz citām Latvijas pilsētām, lai dalītos ledus mākslas brīnumā, tāpēc skulptūras bija apskatāmas Ogrē un Jēkabpilī, savukārt no svētdienas līdz trešdienai iepriecināti tiks Ērgļu iedzīvotāji.

 

Atkarībā no laika apstākļiem un skulptūru vizuālā stāvokļa, tiks lemts par to tālāko likteni un labvēlīgu laika apstākļu gadījumā tās atgriezīsies Jelgavā, Uzvaras parkā.
Aicinām visus apmeklēt Skulptūru parku no otrdienas līdz svētdienai. Darba laiki: O. – Pk. 12-20, bet S. – Sv. 11-20. Ieejas maksa: skolēniem, studentiem un pensionāriem Ls 0.50, pieaugušajiem Ls 1.00. Jelgavas skolēniem, uzrādot skolēna apliecību, ieeja bez maksas. Ieeja Uzvaras parkā no Lapskalna ielas puses, pie 1. kases.
www.icelv.lv

 

Simona Saule
Sabiedrisko attiecību speciāliste
"Kultūra"
Jelgavas pilsētas pašvaldība

Komentārs par rakstu: Jelgavas ledus skulptūras ceļo tālāk

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!