Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Valmieras pusē aizvadīts smeķīgs ziemas pasākums

piektdiena, 22. februāris (2013)   

 Aktīvā tūrisma centrs ''Eži'' 16.februārī jau trešo sezonu uzsāka smeķīgo alus maršu sēriju, kas, kā ierasts, sākas ar Slēpju maršu. Šogad slēpojums, tāpat kā pirmajā gadā, sākās Brenguļos un noslēdzās Valmiermuižā, bet, šoreiz, maršruts veda pa citiem meža ceļiem.

Sestdienas rīts iesākās Brenguļos, sporta namā ''Kaimiņi'', kur Beverīnas novads bija parūpējies par mājīgu sagaidīšanu – rīta kafija, rīta tēja, uzkodas un, protams, Brenguļu alus. Fonā, vai tieši pretēji, priekšplānā – dzīvā mūzika ar grupu Neskaties pasē. Kad visi slēpotāji sabraukuši, pulcējamies uz kopīgo pasākuma atklāšanu un kopīgo foto. Nedaudz pēc plkst. 11 uzsākām maršu.

 

Šogad maršruta pirmā daļa gāja pa Abula labo pusi un nonākot pie Gaujas dalībniekus gaidīja pārsteigums – nobrauciens pa trosi pāri Gaujai, kur otrā pusē bija iespēja nosmeķēt karstalu un nedaudz atvilkt elpu. Pēc pusdienu pauzes dalībnieki kāpa atpakaļ uz slēpēm un devās Valmiermuižas virzienā, kur ap plkst. 15:30 arī sasniedza finišu.

Valmiermuižas alus darītavas brūzī slēpotājus jau gaidīja mājas saimnieki ar garšīgiem alus kokteiļiem, kā arī, Rātes vārti ar iecienīto bukstiņputru un, protams, maizīte no Liepkalniem. Tāpat Valmiermuižas alus bija parūpējies, lai dalībniekus sagaida jestra mūzika, ko nodrošināja nepārspējamais akordeonists Kaspars Gulbis.

Kopumā Slēpju maršā piedalījās 127 dalībnieki. Dalībnieku vidū bija arī 2 spāņi, 2 portugāļi un 1 slēpotājs no Peru.
Nākošais alus maršu sērijas pasākums ir Laivu maršs, kas norisināsies 11.maijā!

 

Anete Žaubre
Projektu koordinatore
Aktīvā tūrisma centrs ''Eži''
Tel.nr. 25548289
E-pasta adrese anete.zaubre@ezi.lv
www.ezi.lv

Komentārs par rakstu: Valmieras pusē aizvadīts smeķīgs ziemas pasākums

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!