Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Sieviešu dienā dāmas uzplaukst Valmierā

otrdiena, 5. marts (2013)   

Tuvojoties pavasarim, 8. martā visā pasaulē tiek svinēta Starptautiskā sieviešu diena. Arī šogad Valmierā būs īpaši padomāts par svētku piedāvājumu, lai dāmas justos lolotas un lutinātas.

Sieviešu dienā visapmeklētākie parasti ir ziedu saloni, kad kungi stāv garās rindās, lai iegādātos krāšņākos ziedus. Valmieras Tūrisma informācijas centrs ir apkopojis iecienītāko Valmieras ziedu veikalu piedāvājumu. Īpaša noskaņa apmeklētājus sagaidīs ziedu salonos „Amarillis”, „Rēzijas ziedi”, „Amilano”, „Ahmeja”, „Vētras EM” un „Dominante”.

 

Ziedu salonu darbinieki visi kā viens atzīst, ka 8. marts ir tiešām īpašs, jo šīs dienas laikā tiek iztirgoti neskaitāmi daudz ziedu klēpju. Pieprasītākie un sirdij tīkamākie viennozīmīgi ir pavasara ziedi, kur pirmajā vietā tiek iecelta pavasara ziedu karaliene - tulpe. Tiek pirkti arī citi grieztie ziedi un ziedošās puķes podiņos.

Gatavojoties sieviešu dienai, ziedu veikali sola papildināt savu piedāvājumu klāstu ar krāšņiem ziedu pušķiem, kas tiks radīti ar īpašu veltījumu sieviešu dienai. Vīriešiem tikai atliks izvēlēties mīļāko ziedu krāsu un smaržu, stāsta ziedu veikalu darbinieki.

 

Īpašs piedāvājums būs ziedu salonā „Amarillis”, atklāj salona īpašniece Lana Blūma. Sieviešu dienai par godu, Valmierā un tuvākajā apkārtnē ziedu piegāde būs bez maksas, ar nosacījumu, ka pirkuma vērtībai jābūt vismaz 10 lati. Arī ziedu salons „Amilano” Valmieras pilsētas teritorijā ziedus piegādās bez maksas.

 

Apdāvinātas ar ziediem, dāmas šajā dienā varēs baudīt vēl arī citus īpašus pasākumus – divu sievišķīgu izstāžu atklāšanu Valmieras muzejā, izrādi „Līgavainis” Valmieras Kultūras centrā, mīlas dzejas vakaru „Starp tevi un mani” kafejnīcā „Jauna Saule”, vokālo ansambļu un pašdarbnieku sveicienu džeza klubā-restorānā „Parks”, grupas „Linga” uzstāšanos muzikālajā bārā „Chill-inn” un ar tiešraides starpniecību saņemt īpašu sveicienu no Māra Štromberga naktsklubā „ Multiklubs”.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina Starptautisko sieviešu dienu pavadīt Valmierā, gūstot prieku no ziedu smaržām un īpaša veltījuma pasākumiem.

 

Aiga Akmentiņa

Komentārs par rakstu: Sieviešu dienā dāmas uzplaukst Valmierā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!