Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Izbaudīt Vidzemes ziemas skaistumu

trešdiena, 6. marts (2013)   

 Mūsu tūrisma rallija diena – 23. februāris bija padevusies ziemīgi skaista – arī ar saulīti, kas Vidzemes pakalniem un ielejām ļāva atmirdzēt tīra sniega neskartajā skaistumā. Ar rallijam doto nosaukumu „Vidzemes pavasara karnevāls” pavasari dabā jau nu nepietuvinājām, taču maskošanās un prieks, kas valdīja lielākajā skaitā dalībnieku, jau nu tieši vēstīja - pavasaris visvairāk izjūtams un piesaucams mūsu sirdīs.

 

Ja kādam likās, ka laika atkal ir par maz, visur nevar paspēt un visu kārtīgi apskatīt, tad vēlētos atgādināt, ka mūsu tūrisma rallijam ir arī papildus nosaukums – brīvdienu izbrauciens. Protams, ļoti saprotama ir vēlme sakrāt pēc iespējas vairāk punktu un būt uzvarētāju godā, taču aicinātu atcerēties arī ko citu. Mēs vēlamies vēl un vēlreiz parādīt Latvijas dabas skaistumu, aicināt apmeklēt gan jau populārus tūrisma objektus, gan arī tādus, par kuriem, iespējams, iepriekš pat nebija zināms. Vai tad, piemēram, Turbu dižozolu nebija vērts redzēt savām acīm? No reizes uz reizi mēs atgādinām – neskrieniet, ieraugiet, apskatiet. It īpaši šajā dienā, kad it nevienā muzejā nebija pat simboliskas ieejas maksas, toties tika veikts itin viss, lai ciemiņiem patiktu, ieguldīts liels organizatoriskais darbs. Darbinieki no sirds bija centušies, lai jūs justos kā vismīļākie un gaidītākie viesi. Labi, nenopelnīsiet tik daudz punktu kā „ātrie”, taču jūsu ieguvums, uzkavējoties sev vēlamajā objektā, var būt krietni lielāks. Pie tam balvas taču tiek pasniegtas dažādās nominācijās un katra dāvana ir ar savu, īpašo vērtību.

 

Paldies jums, dalībnieki! Ja vien jums kaut nedaudz patika, ļoti priecāsimies un nākamajā reizē, kas būs jau vasarā, piezīmes un iebildumus ņemsim vērā. Pateicamies viesu māju, muzeju un citu tūrisma objektu saimniekiem un darbiniekiem, kuri no visas sirds centās, lai pasākums izdotos un iespaidi paliktu tie labākie. Karnevālu laiks ir beidzies. Domāsim par vasaru – 27. jūliju, kad, cerams, atkal tikpat kuplā pulkā veiksim Kurzemes labumu tūri un atkal piedzīvosim ko neparastu un iepriekš nezināmu.

 

Anita Grīniece

Komentārs par rakstu: Izbaudīt Vidzemes ziemas skaistumu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!