Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Iedziedāsim un iedejosim pavasari

trešdiena, 27. marts (2013)   

 Smiltenes novada kultūras iestādes ar dažādiem pasākumiem aicina svinēt Lieldienas un sagaidīt pavasari Smiltenes pusē. Novada iedzīvotājiem un viesiem piedāvājam gan Lieldienām veltītus koncertus ar novada tautas mākslas kolektīvu piedalīšanos un klasiskās mūzikas māksliniekiem, gan atraktīvus pasākumus ar olu krāsošanu, spēlēm, dejām un amatnieku un lauku labumu tirdziņu.

 

Zaļajā ceturtdienā, 28.martā, plkst.17.30 Palsmanes kultūras namā notiks mazo vokālistu koncerts „Sveicināts Pavasari!", kur savas vokālās dotības gatavi parādīt Palsmanes bērnudārza un sākumskolas bērni, savukārt Brantu pagastā, SIA „Vidzemīte” klubā, plkst.19.00 ikviens aicināts uz Lieldienu ieskaņas koncertu „Nāc nākdama Liela diena” kopā ar zaķi Garausi. Koncertā piedalīsies Smiltenes pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs „Sanācēji”, Smiltenes tehnikuma-profesionālās vidusskolas jauniešu deju kolektīvs „Amatnieki”, dāmu deju kopa „Smiltesele” un Plāņu pagasta vokālais ansamblis.Sestdien, 30.martā, Bilskas centrā notiks Lieldienu pasākums „Ripo, oliņ boliņ...”, plkst.18.00 Grundzāles kultūras namā notiks novada dziedošo ģimeņu sadziedāšanās koncerts „Dziesmu pavards", savukārt plkst.22.00 Birzuļu tautas namā grupas „Mākoņstūmēji" jubilejas pasākums.

Svētdien, Pirmajās Lieldienās, 31.martā, plkst. 10.00 Launkalnes tautas namā ikviens aicināts svinēt īstas Lieldienas ar Lieldienu brokastu galdu, dejām, olu krāsošanu, rotaļām, spēlēm un šūpošanos. Par dejām rūpēsies Palsmanes deju kolektīvs „Cīrulītis”. Pēc pasākuma visi aicināti doties uz Palsmani sportiskā garā kaulēties ar olām. Kursēs autobuss Launkalne – Palsmane – Launkalne. Plkst.11.00 Palsmanes kultūras namā notiks Lieldienu pasākums „Nāc ciemos manā sētā!” – koncerts, šūpoļu atvēršana, olu kaujas, dejas un rotaļas. Pulksten 12.00 Variņu Tautas namā notiks Variņu pagasta tautas mākslas kolektīvu koncerts „Iedziedāsim un izdejosim pavasari”.

 

Lieldienu rītā plkst.11.00 apmeklētājus gaidīs arī Smiltenes novada muzejs „Mēru muiža”, kur notiks Lieldienu tracis ar olu krāsošanu un kupenu dziļuma mērīšanu, kā arī saulainās virtuves atvēršana, kur turpmāk tiks rīkotas Kulinārā mantojuma nodarbības, kas ir svarīga muzeja izaugsmes sastāvdaļa. Mēru muiža ar savu jauno piedāvājumu centīsies iedzīvināt jaunas tradīcijas, apmeklētājiem mācot gatavot un baudīt latviskus ēdienus.

 

31.martā plkst.11.00 Smiltenē pie Tautas Lietišķās mākslas studijas notiks Lieldienu jampadracis „Izkrāsosim Lieldienas” kopā ar Lieldienu saimnieku un viņa palīgiem - Smiltenes novada amatnieku biedrību „Stiķis”. Būs gan olu krāsošana, pankūku cepšana, monētu kalšana, koka karošu grebšana un citas jautras izdarības. Apmeklētājiem būs iespēja aplūkot Tautas lietišķās mākslas studijas darbu izstādi, kā arī iegādāties dažādus labumus un gardumus amatnieku un mājražotāju tirdziņā. Plkst.18.00 smilteniešus un viesus aicinām uz Smiltenes pilsētas Kultūras centru, kur notiks koncerts „Lieldienu Roze”. Koncertā uzstāsies Latvijas Nacionālās operas soliste Inga Šļubovska, Ziemeļlatvijas kameransambli „Livonia”, dziedātāja Lorija Vuda, diriģents Ivars Cinkuss un komponists Uģis Prauliņš. Ieeja bez maksas.

Novēlam priecīgas un saulainas Lieldienas!

 

Marita Mūze
Smiltenes novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: marita.muze@smiltene.lv
Telefons: 64707584

Komentārs par rakstu: Iedziedāsim un iedejosim pavasari

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!