Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Dailes teātrī koncerts „Ziedonis. Lācis. Sievietes”

ceturtdiena, 4. aprīlis (2013)   

3., 4. un 5.maijā Dailes teātrī notiks koncerts „Ziedonis. Lācis. Sievietes”.

Dzejnieka Imanta Ziedoņa apaļās jubilejas dienās Dailes teātra Lielajā zālē skatītāji aicināti uz koncertu „Ziedonis. Lācis. Sievietes”.

Dzejnieks Imants Ziedonis Sievieti dzejā gaidījis veselu mūžību, sarunājies ar viņu caur puķēm, teicis tieši, ka viņu mīl, slēpis viņu dzejolī un dārgāko par viņu, iespējams, atstājis aiz dzejoļa. Komponists Kārlis Lācis Ziedoņa Sievietei piešķīris trauslas un kaislīgas mūzikas cēlos vaibstus. Viņus šķir paaudzes un pieredzes, bet vieno iedvesma, ko sniedz Sieviete. Viņi nelaužas viņas pasaulē, tikai cienīgi un skaisti stāv uz tās sliekšņa. Ziedonis un Lācis dod iespēju uz skatuves saskarties un pieskarties sievietēm, kuras citādi varētu arī nesatikties – Latvijas teātru aktrisēm un dziedātājām. Koncertā piedalīsies Rēzija Kalniņa, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ieva Segliņa, Dārta Daneviča, Dita Lūriņa, Inese Kučinska, Agnese Jēkabsone, Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa un Jolanta Strikaite, kā arī mūziķi Kārlis Lācis, Gints Pabērzs, Kaspars Zemītis, Ainis Zavackis, Jānis Stafeckis, Artūrs Noviks un Kaspars Grigalis. Idejas autori un realizētāji - Kārlis Lācis, Artūrs Skrastiņš, Nora Ikstena un Anna Heinrihsone.

 

Jāatgādina, ka janvārī klajā nāca albums „Ziedonis. Lācis. Sievietes”, un Dailes teātris, iedvesmojoties no šī projekta, to turpina ar koncertu „Ziedonis. Lācis. Sievietes”. Dailes teātrī albumu „Ziedonis. Lācis. Sievietes” var iegādāties par īpašu cenu.

Visa informācija par Kārļa Lāča mūzikas albumu „Ziedonis. Lācis. Sievietes” pieejama projekta interneta vietnē www.debusulmusic.com/zls.

Iespēja noskatīties un noklausīties Rēzijas Kalniņas dziedāto dziesmu „Nieki. Nekas”: https://vimeo.com/53318069

 


Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja
67270424, 26322111
liene@dailesteatris.lv

Komentārs par rakstu: Dailes teātrī koncerts „Ziedonis. Lācis. Sievietes”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!