Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Latvijas Radio maina ziņu formātu

piektdiena, 12. aprīlis (2013)   

 Sākot ar pirmdienu, 15.aprīli Latvijas Radio 2 apaļajās stundās piedāvās Latvijas Radio Ziņu dienesta sagatavotās ziņas, kā arī īpašu Novadu ziņu izlaidumu plkst. 11:55.

Turpmāk arī LR2 klausītāji visā Latvijā darba dienās no septiņiem rītā līdz pat septiņiem vakarā varēs dzirdēt Ziņu dienesta sagatavotās ziņas par aktualitātēm Latvijā un pasaulē, kā arī laika ziņas. Brīvdienās ziņas apaļajās stundās skanēs no plkst.10:00 līdz 17:00.

Plkst. 11:55 turpmāk būs dzirdams īpašs Novadu ziņu izlaidums, kurā klausītajiem stāstīsim par aktualitātēm reģionu sociālajā, ekonomiskajā un kultūras dzīvē. Kā ierasts, pusstundās saglabāsies īsi tematiskie raidījumi par veselības, tūrisma, kultūras, auto, sporta un citām tēmām. Savukārt visās dienās plkst. 12:00 un plkst. 18:00 Latvijas Radio 2 programmā turpinās skanēt ierastie muzikālie raidījumi ar sveicieniem klausītājiem un „Radio tirgus”.

Šādas izmaiņas programmā nodrošinās tematiski ļoti plašas informācijas izplatīšanu klausītājiem visā Latvijā, apvienojumā ar populārāko latviešu mūziku, kuru regulāri klausās vairāk kā 400 000 klausītāju, kā arī daudzi ārpus Latvijas dzīvojošie tautieši. Nākotnē plānota arī sadarbības palielināšana ar reģionālajiem medijiem, lai atspoguļotu daudzveidīgu informāciju no visiem novadiem un būtu pēc iespējas tuvāk saviem klausītājiem.

Lielāko latviešu mūzikas kanālu Latvijas Radio 2 iespējams klausīties arī internetā www.latvijasradio.lv , bet programmas aktuālajai informācijai sekojiet līdzi arī sociālajā tīklā twitter.com/LatvijasRadio2.


Latvijas Radio preses sekretāre
Ilze Zvaigzne
Tālr. 67206691; 26322811
e-pasts: ilze.zvaigzne@radio.org.lv

 

 

Komentārs par rakstu: Latvijas Radio maina ziņu formātu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!