Pirmdiena, 17. Jūnijs, 2024
Artis, Artūrs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Aizraujoši skolēnu ekskursiju maršruti Valmieras pusē

piektdiena, 19. aprīlis (2013)   

Mācību gadam tuvojoties noslēgumam, Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina doties jautrās, aktīvās, saistošās un tematiskās klases ekskursijās Valmieras pilsētā, kā arī tuvējos Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novados.

Klases kolektīviem tiek piedāvāta iespēja pašiem veidot savu maršrutu, izvēloties piemērotāko Valmieras un tās apkārtnes ekskursiju. Mācību ekskursijas Valmieras Tūrisma informācijas centrs ir sagatavojis četros tematiski izzinošos maršrutos.

 

Pirmā temata „Dzīvā vēsture” piedāvājums ļaus iztēloties, kā cilvēki dzīvojuši senāk, otrais piedāvājums mācību ekskursijām „Kas lācītim vēderā” atklās, kā darbs norit lielākajās Valmieras ražotnēs un organizācijās, savukārt trešais ekskursiju piedāvājums „Lauku dzīve” ļaus iepazīties un aplūkot dažādus lauku sētu dzīvniekus, nobaudīt lauku labumus un redzēt, kā videi draudzīgi saimniekot lauku sētās. Savukārt ceturtais aktīvās atpūtas ekskursiju piedāvājums „Svaigais gaiss” sniegs informāciju par atpūtas vietām, kur pavadīt aizraujošus mirkļus brīvā dabā.

 

Aiga Akmentiņa

Komentārs par rakstu: Aizraujoši skolēnu ekskursiju maršruti Valmieras pusē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!