Trešdiena, 19. Janvāris, 2022
Alnis, Andulis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

5 pasaules populārākie klubi

sestdiena, 3. oktobris (2009)   

1. Space, Ibiza Ja tev tuvāka ir deju mūzika, tad būsi dzirdējis par Ibizas slaveno klubu Space. Tas ir ne tikai vislabākais klubs Ibizā, bet vislabākais klubs visā pasaulē! Laikam jau visu nosaka atmosfēra, jo pat, ja esi ieradies klubā ātrāk, tev jau ir iespējams izklaidēt sevi , stāvot turpat uz deju zāles grīdas noskatoties saulrietā . Vispopulārākās ir svētdienas naktis, kad klubā notiek pat tādi kā mini deju festivāli. Kluba durvis šķērso vairāk nekā 20,000 cilvēku diennaktī. spaceibiza

 

2.Fabric, London Jau vairākus gadus klubs Fabric ir bijis vispopulārākais naktsklubs Lielbritānijā. Arī šajā klubā visu nosaka lieliskā ballēšanās atmosfēra un visas vissīkākās detaļas, par kurām šajā klubā ir smalki padomāts. Piemērām, īpaši ir padomāts par tualetēm un to ērtībām- nav jāstāv rindā stundām ilgi. Klubs ir slavens arī ar izpalīdzīgo un laipno apkalpojošo personālu.

 

3. Pacha Ibiza Šis klubs ir atvērts visu gadu un ar to arī ir izpelnījies slavu. Tādejādi ir iespējams priecāties visu gadu, nevis pavadīt tikai vienu priecīgu vasaru. Kaut ari tas nav tik populārs kā Space, arī šajā klubā ir izcili dīdžeji.

pacha

 

4.Pawn Shop Lounge, Miami Šis ir izcils Deju klubs un piesaista daudzus izcilus dīdžejus no visas pasaules. Šis klubs ir diezgan ekscentrisks. Piesaista ar daudzām interesantām deju zālēm un dekoratīvajiem elementiem. Domājams, ka visiem ietu pie sirds chill out zāle, kas veidota veciem busiņiem.

 

5. Panorama Bar, Berlin Klubs atrodas pamestā elektrostacijas ēkā. Klubs ir pazīstams ar savu trako gaisotni un lielisko mūziku. Ēka ir milzīga. Klubā ir neskaitāmi kakti un stūri, kuros atpūsties un relaksētos uz brīdi.

Komentārs par rakstu: 5 pasaules populārākie klubi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!