Sestdiena, 9. Decembris, 2023
Sarmīte, Tabita
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Kūrosrtsezonu uzsāk ar jaunu kabarē programmu

pirmdiena, 29. aprīlis (2013)   

Šī gada kūrortsezonas jaunums – jauna kabarē žanra izrāde „Promenādes stāsts” Hotel Jūrmala Spa restorānā Jūrmala.

Kādreiz, 80-os gados, Jūrmalā tik populārais kabarē šovs Hotel Jūrmala Spa atkal atdzima 2012.gada februārī, piesaistot plašu jūrmalnieku, Latvijas iedzīvotāju un Latvijas viesu interesi.

Hotel Jūrmala Spa viens no galvenajiem mērķiem, veidojot savu kabarē programmu, ir paplašināt izklaides iespējas Jūrmalā.
Šogad ir izveidota pilnīgi jauna un mūsdienīga šovprogramma „Promenādes stāsts” 2 daļās, kurā piedalās atraktīvi un profesionāli mākslinieki, kuri priecēs viesnīcas un Jūrmalas pilsētas viesus ar izsmalcinātu un gaumīgu deju šovu, krāsainiem tērpiem un skanīgu vokālu dzīvās mūzikas pavadījumā.

Programmas vokālais mākslinieks ir Daumants Kalniņš, kuru daudzi atminas kā Rīgas Doma zēnu kora dzidro un skanīgo soprāna balsi, tagad talantīgs džeza dziedātājs, virtuozs obojists un daudzsološs mūziklu aktieris, kurš iejutīsies kabarē stāsta galvenā varoņa lomā.

„Promenādes stāsts” ir vīrieša stāsts par piedzīvoto, ietverts dejā un mūzikā. Stāsts par vīrieti, kurš ir jutis gan laimes saldo pieskārienu, gan sāpju pūstos vējus. Par vīrieti, kurš ir ierauts dejas trakulīgajā mistērijā, kas ir kā viņa paša dzīves spogulis. Deja ir kustība, bet kustība ir pati dzīve. Šis ir stāsts par to, kas dzīvē ir svarīgs un par galveno, ko nedrīkst pazaudēt.

Dzīvās mūzikas un vīrišķīga vokāla pavadībā, puišu un meiteņu ugunīgo kustību ieskauti, viesi izjutīs un izbaudīs kabarē īsto burvību. Brīnumaino burvību, ko sniedz vienīgi deja, kad gaisotne ir jutekliskuma un emociju elektrizēta, kairinot iztēli un radot ilūziju par visslēptāko vēlmju piepildījumu!

Hotel Jūrmala Spa Majoros, Jomas ielā 47/49. Informācija par izrādi, šova datumi un biļetes - viesnīcas reģistratūrā (tālr.67784415) vai visās Biļešu Servisa kasēs.
* Kabarē – izklaides izrāde ar dzīvo mūziku, dziedāšanu, dejošanu, kas notiek īpašās vietās - restorānos, krogos vai naktsklubos, kuros ir skatuve, uz kuras uzstāties. Skatītāji sēž pie galdiem, baudot svinīgas vakariņas. Kabarē radās un attīstījās kā mūzikas žanrs 1880. gados Parīzē.

Preses relīzi sagatavoja:
Pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītāja Kristīne Štāla, t.67784497
Sīkāka informācija par šovprogrammu: www.hoteljurmala.com
 

Komentārs par rakstu: Kūrosrtsezonu uzsāk ar jaunu kabarē programmu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!