Otrdiena, 16. Augusts, 2022
Astrīda, Astra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ko darīt Helovīnā?

svētdiena, 4. oktobris (2009)   

helovins1

 

Pastaiga pa katakombām Romā Pastaigas tiek organizētas mazās grupās, ne vairāk kā 20 cilvēku, tādā veidā ir iespējams mierīgā gaisotnē izbaudīt „pazemes Romu” . Agrīno kristiešu katakombas ir burtiski pārpildītas ar kauliem, bet tas nav nekas salīdzinājumā ar visu pārējo, kas sagaida to apmeklētājus.

 

  • The Capuchin Crypt: kapela pilnībā izdekorēta no cilvēku kaulie.

 

  • Domitilla Catacombs: agrīno kristiešu apbedījumu vieta

 

  • u.c

 

Sākot no 79$ Ņūorleānas Vampīru tūre Tūres garums ir pusotra stunda un tās laikā ir iespējams izbaudīt visus mirušās valstības jaukumus, dzirdēt leģendas par vampīriem, gan izdomātiem, gan reāliem. Apskatīt vietas, kas asociējas ar vampīru dzīvi, tajā skaitā Vampīru krodziņu.

 

Sākot no 20$ Venēcijas spoku tūre Naktīs Venēcija ir romantikas, mistērijas un spoku pārpilna. Šī tūre jūs izvadās pa nezināmo Venēcijas daļu. Tiks stāstīti 6 intriģējoši spoku stāsti, kas radīs īpašu noskaņu naksnīgajā Venēcijas ielās.

helvins

Sākot no 30$ Spoku un mistērijas pārpilnā tūre pa Romu Kad saule noriet, Romā atspoguļojas pavisam cita dzīve. Roma parāda sevi kā vecāku, mistiskāku pilsētu, kur fakti un leģendas ir savijušies kopā. Gids jūs izvedīs pa Mūžīgās pilsētas visvaldzinošākajām vēstures mistērijām. Šī stundu garā pastaiga caur Romas tumšo sirdi aizvedīs jūs uz Romas vēstures centru, kur jūs uzzināsiet leģendas, mistērijas, spoku stāstus un dīvainības, kas pa daļai jau ir zināmas par mūžīgo pilsētu Romu. 

 

Komentārs par rakstu: Ko darīt Helovīnā?

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!