Piektdiena, 3. Februāris, 2023
Vida, Ida, Aīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Stopētāju piedzīvojumi Latvijas Radio

sestdiena, 30. novembris (2013)   

No 2.decembra plkst.9:05 Latvijas Radio 1 ēterā katru darba dienu sāks skanēt Latvijas Radioteātra un Teterevu fonda kopējā projekta „Re!Starts” pirmais seriāls.

Seriāla autore, dramaturģe Lelde Stumbre par seriāla „Stopēsim!” ideju stāsta: „Bez šaubām uzreiz piekritu uzaicinājumam, jo man ārkārtīgi patīk rakstīt īsas lugas. Ja stāsts jāizstāsta no sākuma līdz beigām 4 – 5 minūtēs, tad tas vispār ir kārtīgs izaicinājums. „Stopētāji” tika izvēlēti starp vēl diviem citiem variantiem tāpēc, ka es pati agrāk esmu bijusi ļoti aktīva stopētāja, savulaik pat aizstopējot līdz Melnajai jūrai. Esmu daudz stopējusi un zinu, ka pa ceļam sanāk satikt dažnedažādus cilvēkus, un tas patiešām ir interesanti, aizraujoši, nedaudz bīstami un nedaudz jautri.”

 

Leldes Stumbres seriāla „Stopētāji” pirmās sērijas nosaukums ir ”Stopēsim!”,  un tajā lomās ir jaunie aktieri Zane Aļļēna un Edgars Kaufelds. Šis aktieru duets ir seriāla „Stopētāji” kodols, kuri ierunājuši arī citas lomas visās pārējās seriāla sērijās. Jaunā formāta seriāla režisors ir Juris Jonelis, skaņu režisors Ģirts Bišs, redaktore Alda Briede un producente Māra Eglīte. Pārējās seriāla sērijās arī piedalījušies gan jaunie, gan jau publikā iemīļoti aktieri: Edgars Kaufelds, Ilze Rūdolfa, Dainis Sumišķis, Ģirts Ķesteris, Zane Aļļēna,  Mārcis Manjakovs, Gunta Virkava, Aldis Siliņš, Elizabete Nīmane, Kaspars Pūce, Inga Misāne, Jānis Reinis, Guna Zariņa, Jānis Kaijaks, Eduards Johansons, Baiba Broka, Māra Zemdega, Krišjānis Eglīte.

 

Kopumā  no 2.decembra līdz 15.janvārim Latvijas Radio 1 ēterā seriālā izskanēs 33 seriāla sērijas. Seriāla atkārtojumi Latvijas Radio 1 ēterā katru darba dienu plkst.14:05.

Sekojiet līdzi „Re!Starts” jaunumiem un aktivitātēm mājas lapā www.latvijasradio.lv/radioteatris  un aktīvi paudiet savu viedokli, dalieties iespaidos arī sociālajos tīklos: www.facebook.com/RestartsRT, www.twitter.com/RestartsRT un www.draugiem.lv/restartsrt 

 

Ginta Subbota

Komentārs par rakstu: Stopētāju piedzīvojumi Latvijas Radio

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!