Piektdiena, 3. Februāris, 2023
Vida, Ida, Aīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Tūrisma ralliji 2014. gadā

svētdiena, 29. decembris (2013)   

Klāt jauns gads un jaunā portāla www.atputasbazes.lv rīkoto tūrisma ralliju – brīvdienu izbraucienu sezona. Gan ziemā, gan vasarā paredzēti aizraujoši piedzīvojumi, lai vēl labāk, vēl neparastāk iepazītu Latviju.

 

Kā jau zināms, vispirms 1. martā tiksimies „Ziemas festivālā” . Sākums Siguldā, kas līdzās Rīgai 2014. gadā ir Eiropas kultūras galvaspilsēta. Tālāk dosimies Ziemeļlatvijas pētījumos un, visticamāk, gadīsies ne viens vien pārsteigums. Būsim tādās vietās, kas, iespējams, līdz šim pelnītai uzmanībai nedaudz atstātas nomaļus.  Lai viss ritētu raiti, šoreiz mūs maršrutā vedīs Lāsteka, kas jau pasen norunājusi randiņus dažnedažādos interesantos objektos. Kopā ar draugiem, protams, sagatavoti uzdevumi, arī  īpaša krustvārdu mīkla un atjautības viktorīna. Tas, kā ierasts, dos komandai nopelnītos punktus un iespēju tikt pie kādas patīkamas balvas no www.atputasbazes.lv un tūrisma rallija atbalstītājiem.

 

Vakarpusē atkal atgriezīsimies Siguldā. Pabūsim kādu brīdi īstos viduslaikos, tad priecāsimies un baudīsim noslēguma pasākumu kopā ar aktieri Vari Vētru un populāro Siguldas bigbendu. Par iespēju pavakariņot gādās viesnīcas „Sigulda” gardumu meistari.

Protams, arī vasarā tūrisma rallijs. 26. jūlijs – šo datumu iesakām paturēt prātā. Dosimies izpētīt Kurzemes jūras piekrasti un, esam pārliecināti, tā būs viena no pašām vērtīgākajām gada dienām. Meklēsim kuršu jūras braucēju pēdas, raudzīsim, kā klājas lībiešu ciemos, kā dun Kurzemes meži un vēl, un vēl. Protams, šādā reizē neiztikt bez leģendām – arī par kuršu pirātiem. Zinām taču slaveno dāņu vikingu teicienu: Dievs, sargi mūs no kuršiem! Tad nu slavenie pirāti, kas jau sen kļuvuši par labajiem jūrniekiem, tūrisma rallija dalībniekus pavadīs Engurē, Mērsragā, Rojā, Kolkā, Mazirbē, Dundagā un Talsos.

 

Labo pirātu reisu iesāksim Šlokenbekas muižā, noslēgsim Talsu novada viesmīlīgajās „Mežmājās” Laucienā. Protams, būs arī lustīga zaļumballe kaut vai līdz rītam. Vietas teltīm – cik vien sirds kāro.

Ceram, ka tūrisma ralliji – brīvdienu izbraucieni sagādās patiesu gandarījumu gan braucējiem, gan saimniekiem, kuri viesus uzņems. Ir plāni arī 2015. gadam un turpmāk. Lai mums visiem izdodas un kļūstam par kādu krietnu pieredzi  un sauju lielisku iespaidu bagātāki!

 

Anita Grīniece

 

Komentārs par rakstu: Tūrisma ralliji 2014. gadā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!