Sestdiena, 24. Februāris, 2024
Diāna, Dina, Dins
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Iedibinām tradīcijas Čiekurkalnā – Mājražotāju tirdziņš atkal priecēs Lieldienās!

sestdiena, 24. janvāris (2015)   

Pēc veiksmīgi noritējušā tirdziņa Ziemassvētkos, “Čiekurkalna Krustcelēs” nolemts rīkot mājražotāju un amatnieku tirdziņus arī turpmāk, dibinot jaunas tradīcijas.

Nākošais tirdziņš notiks jau Lieldienās, 5.aprīlī, no plkst. 10:00 līdz 17:00, Čiekurkalnā, Rusova ielā 17, laukumā iepretim Ezerparka Namiem, blakus Rusova, Gaujas un Ungura ielas krustojumam.

Šoreiz organizatori sola vēl vairāk tirgotāju, mājražotāju, amatnieku un saimniecību no visiem Latvijas novadiem, olu kaujas, to krāsošanu, ripināšanu, šūpošanos, radošās darbnīcas un trušu ciemu bērniem, kā arī virkni vēl nebijušu pārsteigumu!

 

Tirgotāji un dalībnieki aicināti pieteikties, rakstot vēstuli uz majrazotaji@gmail.com

Pasākumu rīko Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība, sadarbībā ar Ezerparka Namiem un Čiekurkalna Attīstības kustību @Shreienbusha.

Jau ziņojām, ka pērn, 20.decembrī Čiekurkalnā pirmo reizi norisinājās vēl nebijis mājražotāju un amatnieku Ziemassvētku tirdziņš, kas bija ļoti apmeklēts. Vairāk kā 30 tirgotāji savu produkciju izpārdeva dažās stundās. Pasākuma viesus priecēja bagātīga kultūras un izklaides programma, zirņu katls, rūķi, haskiju pajūgs un pat izzinoša ekskursija pa Čiekurkalnu.

 

Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība plašāk zināma ar projektu LatvijasMajrazotaji.lv, kas sākās pērn pavasarī kā informatīvs projekts sociālajos tīklos, bet nu ir attīstījies par Biedrību, kurā aktīvi darbojas vairāk kā 70 mājražotāji, amatnieki, saimniecības un mazie ražotāji no visas Latvijas.

 

Sekojiet informācijai sociālajos tīklos Čiekurkalna komūnai @Shreienbusha un www.latvijasmajrazotaji.lv

 

Agris Locs

Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība Valdes loceklis

 

Komentārs par rakstu: Iedibinām tradīcijas Čiekurkalnā – Mājražotāju tirdziņš atkal priecēs Lieldienās!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!