Piektdiena, 3. Februāris, 2023
Vida, Ida, Aīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Mājražotāju Biedrības tirdziņš Mārupē

otrdiena, 21. aprīlis (2015)   

Nupat gada jubileja, uzņemts simtais biedrs un tiek rīkots pirmais tirdziņš Mārupē

Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība, kas plašāk pazīstama ar projektu “Latvijas Mājražotāji” un īpaši aktīvi darbojas sociālajos tīklos, nupat atzīmējusi gada jubileju un uzņēmusi Biedrībā savu jau simto biedru!

Biedrības darbības loks gada laikā audzis plašumā un nu Biedrība ne vien turpina apkopot informāciju par mājražotājiem, mazajiem ražotājiem, saimniecībām un amatniekiem, aktualizē nozari un veicina pieprasījumu pēc tās biedru produkcijas internetā, sociālajos tīklos un medijos, bet arī piedāvā dažādus risinājumus saviem Biedriem, iesaistās nozares attīstībā, rīko tirdziņus un pasākumus.

 

Pēc veiksmīgi aizvadītiem tirdziņiem “Čiekurkalna Krustcelēs”, modes un izklaides centrā Rīga Plaza un citur, Biedrība turpina aktīvi darboties un 4.maijā, ar Mārupes novada domes atbalstu rīkos mājražotāju, zemnieku un amatnieku tirdziņu Mārupē, Konrādu ielā, skvērā aiz Mārupes Kultūras nama, no plkst. 10:00 līdz 17:00

 

Pasākums notiks Mārupes novada tūrisma sezonas atklāšanas ietvaros, priecēs ne vien Mārupes iedzīvotājus, bet arī viesus. Programmā plaša izklaides un kultūras programma visai ģimenei, radošās darbnīcas, atrakcijas un citi pārsteigumi.

Mājražotāji, saimniecības un amatnieki, sevišķi tie, kas darbojas Mārupes novadā, aicināti pieteikties dalībai pasākumā, rakstot uz majrazotaji@gmail.com līdz piektdienai, 25.aprīlim

Vairāk informācijas Biedrības mājas lapā www.latvijasmajrazotaji.lv, sociālajos tīklos, pie Biedrības informatīvajiem partneriem un lielākajos medijos.

 

Agris Locs

Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība

Valdes Priekšsēdētājs

 

Komentārs par rakstu: Mājražotāju Biedrības tirdziņš Mārupē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!