Ceturtdiena, 25. Jūlijs, 2024
Jēkabs, Žaklīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Tērvetes dabas parkā sagaidīts šī gada 100 000. apmeklētājs

trešdiena, 26. augusts (2015)   

25. augusta priekšpusdienā AS „Latvijas valsts meži” (LVM) apsaimniekotajā Tērvetes dabas parkā ieradās šī gada 100 000. apmeklētājs – simttūkstošo biļeti saņēma Jančevsku ģimenes tētis Dzintars, kurš parku apmeklēja kopā ar sievu Gitu un atvasītēm Agati un Montu.

Ģimene ir no Rīgas un Tērvetes dabas parku apmeklē vismaz reizi gadā – te allaž ir kaut kas jauns, ko redzēt, ir vēlme te atgriezties vēlreiz. Vecāki un mazie ķipari ar neviltotu sajūsmu atzīst, ka jūtas pārsteigti un šodiena viņiem necerēti izvērtusies par patiešām īstu svētku dienu.

 

„LVM Rekreācija un medības” parku iecirkņa vadītājs Kristaps Didže uzsver: „Ik gadu Tērvetes dabas parku apmeklē arvien vairāk dabas mīļotāju, un, salīdzinot ar pērno gadu, parka apmeklētāju skaits uz šo dienu pieaudzis par 25%. Līdz ar to – mēnesi ātrāk sagaidīts arī šī gada 100 000. apmeklētājs. Mums liels prieks, ka ieguldītais darbs, parku ik gadu atjaunojot un pilnveidojot, nes augļus, un apmeklētāju skaits aizvien pieaug!”

2015. gada 100 000. apmeklētājam un viņa ģimenei šajā svētku dienā tika dāvināta iespēja bez maksas apmeklēt parku, uzkāpt Tērvetes koka skatu tornī un doties svētku braucienā ar Pasaku bānīti.

 

Ik gadu Tērvetes dabas parkā vērojams stabils apmeklētāju skaita pieaugums. 2013. gadā apmeklētāju skaits sasniedza 115 000, 2014. gadā – jau 116 000 apmeklētāju. Lai arī vairums no viņiem ir tepat, Latvijā, dzīvojošie (61%), parkā piedāvātās atpūtas iespējas novērtē arī ārzemju tūristi no Eiropas un citām pasaules valstīm (39%), to skaistā arī mūsu kaimiņi, lietuvieši, – viņi sastāda teju 70% no kopējā ārzemju tūristu skaita.

 

Informāciju sagatavoja AS “Latvijas valsts meži” Komunikācijas daļa,

 

 

Komentārs par rakstu: Tērvetes dabas parkā sagaidīts šī gada 100 000. apmeklētājs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!